15 Ekim 2018

Valentino Resort 2019 Kampanyasında Bir Türk: Öykü Baştaş

YAZI: ZEYNEP GÜR

maison valentino

@maisonvalentino

Roma esintileri taşıyan Valentino Resort 2019 kampanyası geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı. Yüksek dozda sokak stili ögeleri taşıyan Valentino Resort 2019 kampanyası çekimlerinde Roma’nın tarihi dokusuna sadık kalan kreatif direktör Pierpaolo Piccioli, gücünü öte yandan 70’lerin eklektik moda ilhamından almış. “Barok, Pasolini, melekler, paganlar - Hepsi bir arada uyum içinde Roma’da” diyor Pier Paolo Piccioli yeni kampanyası hakkında. Desenli şalların ve klasik Valentino siluetlerinin başrolde olduğu koleksiyonda, oversize blazer’lar, fırfırlı elbiseler, dev gözlükler, eklektik karışımlar İtalyan sokaklarında bir araya gelerek modern bir ruh haline bürünüyor.

Valentino Resort 2019 kampanyasında dikkat çeken başka bir detay daha var; o da Moda Haftaları boyunca MSGM, Arthur Arbesser, Gucci, Haider Ackermann, Masha Ma, Erdem, Margaret Howell ve Maryam Nassir Zadeh gibi dev markaların defilelerinde boy göstererek gurur kaynağı olan Öykü Baştaş'tan başkası değil. 

maison valentino

@maisonvalentino

Valentino'nun Resort 2019 koleksiyonuna ait "You like it, you don't like, we don't care!" (Beğenseniz de, beğenmeseniz de, ilgilenmiyoruz!) sloganlı kampanyasının videosu geçtiğimiz günlerde izleyicinin beğenisine sunuldu. Öykü Baştaş'ın da boy gösterdiği videoya ilk bakış.

ETİKETLER: VALENTİNO RESORT 2019 , VALENTİNO , RESORT 2019