15 Şubat 2021

Minimalistler İçin Gardırop Renklendirme Önerileri

YAZI: HAZAL BAYAT

Bu bahar, siyah ve beyazın yerini daha fazla tona bırakacağı bir bahar olacak; minimalistler için bile. Şimdiye dek kendinizi hazır hissetmiyor ve renk dendiğinde aklınıza gri ve kahveden başkası gelmiyorsa merak etmeyin, 2021 öne çıkardığı üç eşleştirmesi kolay bahar tonuyla imdadınıza yetişiyor. Bebek mavisi, açık sarı ve koyu kırmızı 2021 İlkbahar/Yaz sezonunu daha renkli karşılamak için kolay seçimler olarak karşımıza çıkıyor.

caro-daurFotoğraf: @carodaur

Bebek mavisi

Gardırobunuzu renklendirmeye bir yerlerden başlamaya karar verdiyseniz açık mavi parçalara mutlaka göz atın. Diğer renklerle kolayca eşleştirilen bu pozitif tonu tüm kombinasyonda kullanmak bile aşırıya kaçan bir görüntüye sebep olmuyor. Siyaha duyduğunuz tutkuyu bu ilkbaharda kontrol altına alarak bebek mavisi bir gömleğe ya da yazlık elbiseye şans verin.

amandampnFotoğraf: @amandampn

Açık sarı

Beyaza ton olarak yakın, karakter olarak zıt olan açık sarı; Bottega Veneta gibi markaların 2021 İlkbahar/Yaz listesinde. Bebek mavisi ve koyu kırmızı gibi, minimalistler için kullanılması kolay renklerle ahenk sağlayan ton, baharın enrjisini de içinde barındırıyor.

amandampnFotoğraf: @leoniehanne

Koyu kırmızı

Nötr renklere sahip gardıropların en kusursuz tamamlayıcısı, koyu kırmızı. Siyah, gri, açık kahve ve beyaz gibi tonların tutkunlarının stillerine hareket katmak için tercih edebilecekleri renk, 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında hatrı sayılır bir yere sahip.

ETİKETLER: YAZ GARDIROBU , İLKBAHAR , 2021 STİL ÖNERİLERİ , SOKAK STİLİ TRENDİ , SOKAK STİLİ