08 Haziran 2016

Zamansız Tasarımıyla New York'lu Nomo Soho

Jean Cocteau’nun 1946 yapımı Fransız filmi La Belle et la Bête’den ilhamla tasarlanan NoMo SoHo, New York’un tasarımıyla provokatif, konumuyla en davetkar otellerinden biri.

nomo soho

Günümüzün dekorasyon anlamında en etkili isimlerinden biri olan Benjamin Noriega Ortiz’in imzasını taşıyan otelin kapıları, moda ve kültür öğelerinin kutlandığı zamansız ve fantastik bir dünyaya aralanıyor.

24 saat açık fitness salonundan lüks araçlarla havalimanı transferi ve kişisel şoför hizmetine, özel terzi hizmetinden Manhattan’ın efsane manzarasına karşı terasta alabileceğiniz masaj paketlerine ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimine NoMo SoHo, size kendinizi Manhattan’da yaşayan bir film yıldızı gibi hissettiriyor.

nomo soho

Dört bir tarafı mavinin tonlarıyla çevrili, lüks konaklamaya yeni nesil, butik bir anlayış getiren NoMo SoHo’nun boydan boya cam ve üç metrenin üzerinde tavan yüksekliğine sahip ferah, konforlu odaları gece gündüz Manhattan’ın muhteşem ışıkları ve canlılığıyla parıldıyor. Çatı katındaki penthouse ise otelin en çok arzu edilen, New York’un açık ara en iyi panaromik manzaralarından birine ve özel partilere ev sahipliği yapan odası.

Stil sahibi SoHo’nun klas restoranlarından, sanat galerilerinden ve butiklerinden sadece birkaç adım uzakta yer alan otel aynı zamanda Statue of Liberty, Brooklyn Bridge, Chinatown, the Meat Packing District gibi ikonik yerlere de çok yakın. Bölgeye has malzemelerin ön plana çıktığı otel restoranı ve Chinatown ilhamlı funky cocktail barı da otelin çevresi kadar iddialı.

NoMo SoHo, The Preffered Hotels & Resorts Lifestyle Collection’ın (PreferredHotels.com) üye otellerinden biri: www.nomosoho.com

İlgili Başlıklar