10 Eylül 2013

Tanıtım: VitrA Karo ile 3 farklı çağ, 3 farklı kadın Kanyon'da!

 

VitrA, 3 Kadın 3 Çağ temasıyla hazırladığı 2013 karo koleksiyonları için Kanyon Alışveriş Merkezi’nde bir deneyimleme alanı kurdu. Geri dönüşümlü paletler kullanılarak tasarlanan mekanı ziyaret edenler, mini bir anketi yanıtlayarak tarzlarını yansıtan çağı öğreniyorlar. Çağın özelliklerini 3 ayrı bölümden oluşan mekanda keşfeden ziyaretçiler, deneyimleme alanından Vogue Türkiye kapaklarında çektirdikleri fotoğraflarıyla  ayrılıyorlar.

 VitrA’nın, “3 Kadın 3 Çağ” temalı 2013 karo koleksiyonlarına ilham veren kadınlar, onların yaşadığı hayali mekanlar ve hikayeleri ilk kez Vogue Türkiye Mayıs 2013 sayısında yerini almıştı.

 

 


VitrA Güzellik Çağı karolarının zamanın ötesindeki asaleti, VitrA Gizem Çağı karolarının farklılığıyla göz kamaştıran estetiği ve VitrA Masumiyet Çağı karolarının huzur veren doğayı yansıtan koleksiyonları, fotoğrafçılığını Emre Güven'in, moda editörlüğünü Konca Aykan'ın yaptığı moda çekimleriyle hayat bulmuştu.

 


 


Siz de VitrA Karo dünyasını daha yakından keşfetmek ve Vogue Türkiye kapağında fotoğrafınızı çektirmek için 15 Eylül’e kadar Kanyon Alışveriş Merkezi önündeki VitrA deneyimleme alanına uğrayın.

İlgili Başlıklar