16 Mart 2011

Şehir yazı İstanbul Shopping Fest ile selamlıyor

YAZI:

 

İstanbul Shopping Fest ile şehir kış rehavetini üzerinden silkeliyor ve yaz moduna geçiyor. 18 Mart akşamından itibaren alışveriş keyif olmaktan çıkıp festivale dönüşüyor. Bu zaman zarfında şehrin dört bir yanında sayısız özel indirim ve sürpriz hediyelerle karşılaşabilirsiniz. 18 Mart Cuma akşamı İstinyePark'ta gerçekleşecek olan açılışın ardından etkinlik, 26 Nisan'a kadar İstanbul'un belirli bölgelerinde sürecek.!..!

Markaların, tasarımcıların, basının, kurum ve kuruluşların desteği ile gerçekleşen İstanbul Shopping Fest'te Vogue Türkiye'nin de özel bir organizasyonu var. 18 Mart akşamı İstinyePark'ta açılacak olan Cüretkar 1 Yıl sergisinde, Vogue Türkiye ile geçen bir yılın özetini izleyebilirsiniz.

Vogue Türkiye editörlerinin çeşitli mağazalarda stil danışmanlığı da yapacağı 18 Mart akşamı İstinyePark'ta, İstanbul Shopping Fest coşkusunu kaçırmayın. Sadece o akşama özel olarak İstinyePark mağazalarında bir daha kolay kolay bulamayacağınız indirimler ve ikramları yanı sıra, editörlerin hangi saatlerde, hangi mağazalarda danışmanlık verdiğini öğrenmek için takipte kalın.

İlgili Başlıklar