17 Aralık 2013

Otizmli çocuklara destek için

Tohum Otizm Vakfı’nın, geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği, 18 Aralık Çarşamba günü Martı Istanbul Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleşiyor. sabah 10:30'dan akşam 21:00'e kadar sürecek şenlikte Vogue Türkiye de otizmli çocuklara destek veriyor.

 

Vogue Türkiye'nin fotoğraf stüdyosuna dönüştürdüğü bölümde ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz, ziyaretçilerin Vogue kapağı olarak fotoğraflarını çekiyor. Çekimden elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı yararına bağışlanıyor. Siz de Vogue moda ekibinin styling'i, M.A.C. makyaj ve Aveda saç ürünleriyle tam bir çekim atmosferine gelip, çocuklara destek olmaya ne dersiniz?

 

Ayrıca...

Martı Istanbul Hotel’in balo salonu, Quad restaurant ve lobi bölümlerinde sürecek Yılbaşı Alışveriş Şenliği'ne katılan firmalar Alexandre Home Interiors, A Day Of Design, Adamo, Alef Galeri, Aslıhan Arslan, Bee Goodess, BNG, Boybeyi,Crysellas, D&R, Decocenter, Dog and the city, Dreamday, El Infinity, Esra Efe İnce, Fey, Godiva, Gül Güler, Habitat, Happily Ever Paper, Happy Things, Martı Istanbul Hotel, Jour Du Nil, Kent Optik, La Misura, Layla Dekorasyon, Lila Müzik, Lisan-ı Ezhar, Melis Göral mücevher, Mer's, Misela, Monreve, Mybestfriends, Mylena, NG-style, opitipiti.com, Poudree, Ps One, RB Living, Sega Kuyumculuk, Sırr, Siren Ertan İstanbul, Sırmaison, SkinCeuticals, Thann, The Grand Hubb, Tivolyo Home, Ülseven, Zela ve Zeynep Erol.

Ayrıca ziyaretçiler merak uyandıran konularda Zeynep Fadıllıoğlu, Dr. Osman Oymak, Osman Serim, Sintia Mazon, Prof. Dr. Yankı Yazgan, Dr. S. Birep Aygün, Uzm. Psikolog Fatma Torun Reid, Prof. Dr. Gül İrepoğlu, Yogesh Sharda ve Derya Akalın Uysal gibi uzmanlarla söyleşilere de katılabilecek.

Şenlikte Suzan Sabancı Dinçer’in kızları Ceyda Dinçer'in de Yeniköy Yalıları konulu fotoğraf sergisi yer alıyor. Bu sergiden elde edilen gelirin tamamı da otizmli çocuklar yararına Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanıyor olacak. Serginin kokteyli 17:00-19:00 arasında.

İlgili Başlıklar