09 Ağustos 2010

Mudo vitrinleri WGSN raporunda

YAZI:

Uluslararası trend belirleme ajanslarından WGSN (Worth Global Style Network) dünyanın en beğenilen vitrinlerini web sitesinde listeledi. Raporda Türkiye'den de bir markanın adı var. Mudo City'nin İstinye Park'ta 2010 İlkbahar/Yaz sezonu için yapılan vitrini 88 ülkeden çalışmaların arasında yer aldı.!..!

 

Mudo City'nin bu vitrin çalışmasında doğaya dönüş teması uygulanmıştı. Her duyarlı kişinin kendisine ‘Dünya için ne yaptın?' sorusunu sorması gerektiği düşünen Mudo görsel düzenleme ve vitrin tasarım ekibi, doğal hayata kayıtsız kalmamak adına kamp hayatının güzelliğini öne çıkardı. Mağaza vitrininde kamp çadırı kurarak, mankenlerini izciler gibi giydiren Mudo tasarım ekibi, vitrine bir de televizyon koymuştu. Televizyon yıllar önce saat on ikiden sonra yayın akışının durduğu zamanlara gönderme yapıyor.

 

WGSN'in raporunda Mudo City ile birlikte Londra Selfridges ve Harrods, Milano Louis Vuitton, Agent Provocateur, Paris Printemps, Royal Copenhagen, Zara, Juicy Couture ve Moschino gibi markalar da yer aldı.

 

İlgili Başlıklar