14 Nisan 2014

Medcezir’in konuğu saç tasarımcısı Jamal Hammadi'ydi

Hollywood yıldızlarının saçlarındaki ışıltının yaratıcısı olarak tanınan Jamal Hammadi, Medcezir’e konuk oldu. Geçen Cuma akşamı yayınlanan bölümde Hammadi, saç tasarımcısı olarak kendisini canlandırdı.

 

Türk izleyicisi aslında Jamal Hammadi’ye yabancı değil. Daha önce de Elidor aracılığıyla Türkiye’ye gelen Jamal, Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncuları ile birlikte Elidor’un tanıtım filmlerinde rol almıştı. Bu yıl da Serenay Sarıkaya ile yine Elidor reklam filminde oynadı. Reklam filmlerindeki performansıyla Türk izleyicisinin sempatisini kazanan ışıltılı saç tasarımcısı böylece Medcezir dizisinde oyunculuğunu kanıtlamış oldu.

 

 

Işıltı tüyoları verdi

Medcezir ile yaptığı işbirliği ile oyuncularla ortak çalışmalar gerçekleştiren Elidor, dizinin saç ve makyaj ekibiyle de özel bir çalışmaya imza attı. Elidor Işıltı Uzmanı Jamal Hammadi ve Medcezir’in saç-makyaj uzmanları, bir workshopta buluştu. Jamal Hammadi oyuncuların saçlarındaki ışıltının nasıl ön plana çıkarılacağının püf noktalarını anlatırken Hollywood starlarının güzellik sırlarını da paylaştı.

Jamal Hammadi, 2009 yılında Elidor’un yeni ürünlerini markayla birlikte geliştirmek üzere dünyaca ünlü sekiz saç uzmanından biri olarak seçildi. Saç uzmanlığı yaptığı ünlü kişiler arasında Linda Evangelista, Eva Mendes, Drew Barrymore ve Maggie Gyllenhaal var. Jamal, defilelerde ve kırmızı halıda ise Chanel, Christian Dior, Jean Paul Gaultier ve John Galliano gibi ünlü moda evleriyle çalışıyor.

 

İlgili Başlıklar