05 Mayıs 2011

Mango'nun it-girl'ü Meksikalı blogger oldu

YAZI:

 

Yedi uluslararası moda blogger'ının katıldığı 'Mango loves the fashion bloggers' online etkinliğini Stylescrapbook.com blogunun sahibi blogger Meksikalı Andy Torres kazandı. Torres yarışmada Amerikalı Nathalie Suárez, İtalyan Chiara Ferragni, İspanyol Silvia García, İngiliz Poppy Dinsey, İsveçli Lina Söderström ve Fransız Denni Elias'ı geride bıraktı.!..!

Proje iki etaptan oluşuyordu. 22 Mart'ta kutlaması gerçekleşen birinci etapta, blogger'lar yeni Mango koleksiyonundan bir çift görünüm yaratarak stilistlik konusundaki yeteneklerini gösterdi. Meksikalı Andy Torres bu etabı birinci olarak tamamlarken, kazandığı 5000 Euro'luk ödülün adresi de Japon Kızılhaçı olmuştu.

Nisan ayı ortalarında gerçekleştirilen ikinci etapta ise, blogger'ların her biri bulundukları ülkedeki Mango tarafından düzenlenen bir alışveriş gecesinde mağazanın müşterilerine stil önerilerinde bulundu. Her iki etapta da bütün blogger'ları bir kameraman ve bir fotoğrafçı sürekli takip etti ve Mango hayranlarının en beğendikleri blogger için oy kullanmalarını sağlamak üzere blogger'ların yarışma boyunca neler yaptıklarını gösteren bir video kaydetti.

Meksikalı Andy Torres, 16.314 oyla rakiplerini geride bırakarak, markanın 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonunun yeni It Girl'ü oldu. Torres'i önümüzdeki sezonda daha sık ortalıkta göreceğimiz kesin.

İlgili Başlıklar