06 Şubat 2012

Madonna yine yaptı

YAZI:

 

Madonna, dün Super Bowl'da New York Giants ve New England Patriots arasında oynanan futbol maçının devre arası şovu için sahnedeydi. Yeni şarkısı Give Me All Your Luvin' için Nicki Minaj ve M.I.A'yla düet yapan ünlü şarkıcı, sahneye Givenchy by Riccardo Tisci tasarımı kostümleriyle çıktı.!..!

Vogue, Music, Give Me All Your Luvin' ve Like a Prayer şarkılarını seslendiren Madonna'ya sahnede rap şarkıcısı Cee Lo Green ve elektro pop grubu LMFAO da eşlik etti. Konser sonrasında yaptığı açıklamada ünlü şarkıcı, kendi turne şovlarından daha heyecanlı olduğunu ve 12 dakika 40 saniyede kendini en iyi şekilde ifade etmenin daha zor olduğunu söyledi. Madonna "Mükemmeliyetçi olduğum için, maç arası heyecanı sırasında enerjiyi yüksek tutmam gerekecek," diye ekledi.

 

(@Getty Images Türkiye)

Her yıl belli bir tema etrafında şekillenen devre arası şovu için Madonna'nın tercihi Politeizm'di. Antik Mısır, Yunan ve İskandinav tanrılarından semboller ve figürler taşıyan şovlar için Madonna'ya Cirque du Soleil, Center Grove High School bando takımı, Fishers High School bando takımı, Franklin Central High School bando takımı ve Southern University Dancing Dolls grubu eşlik etti.

 

Madonna'nın sahne şovunu izlemek için tıklayın.


EDİTÖRÜN NOTU:

İlk olarak 1967 yılında şovlara başlayan ve 80'li yıllardan itibaren ünlü isimlerin sahne aldığı Super Bowl devre arası şovunda bugüne kadar New Kids on the Block, Gloria Estefan, Michael Jackson, Prince, Clint Black, Patti LaBelle, Tony Bennett, The Rolling Stones, The Who, Bruce Springsteen, Paul McCartney, Janet Jackson, Justin Timberlake, U2, Aerosmith, 'N Sync, Britney Spears, Mary J. Blige, Nelly gibi isimler sahne aldı.

Super Bowl devre arası şovunda geçtiğimiz yıl ise The Black Eyed Peas'in yanı sıra Usher ve Slash yer almıştı.


İlgili Başlıklar