12 Ocak 2011

İFW 2011 defile takvimi

YAZI:

3-6 Şubat'ta gerçekleşecek olan İstanbul Fashion Week 2011'in defile takvimi belli oldu. Bu sene ilginç gelişmeler var.!..! Özlem Süer, Hakan Yıldırım, Ümit Ünal ve Bahar Korçan defile yapmazken Arzu Kaprol organizasyon alanı dışında bir performans gerçekleştirecek. Lug von Siga (Gül Ağış) karma defilelerden soloya geçiş yaparken daha önceki edisyonlarda solo yapan Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Atıl Kutoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Özlem Kaya ve Günseli Türkay da solo defilelere devam edecekler.

Daha önce podyumda iki kez karma defile ile boy gösteren Zeynep Tosun ve Zeynep Erdoğan'a erkek koleksiyonu ile Niyazi Erdoğan eşlik edecek. Genç tasarımcılar Karma 1 grubunda yer alıyor.

Nej markası ile Nejla Güvenç, Tuvana Büyükçınar, Rana-Berna Canok kardeşler ise takı tasarımlarıyla tanıdığımız Deniz Kaprol ile birlikte Karma 2 defilesini gerçekleştirecek.

Bu sene podyumda ilk kez koleksiyonlarını göreceğimiz yeni isimler ise Aslı Güler, Janucha markası ile Jale Hürdoğan ve Erol Albayrak. Bu üç tasarımcı Karma 3 grubunda yer alıyor.

İstanbul Fashion Week 2011, 3-6 Şubat'ta Santralİstanbul'da gerçekleşecek.

İlgili Başlıklar