20 Aralık 2019

Dilara Koçak'ın İyi Yaşam Günlüğü Çıktı!

dilara,koçak

Her yıl yenilenen konu başlıkları, renkli ve enerjik formatı ile kendine iyi bakmak isteyenler için en iyi yeni yıl hediyesi olan İyi Yaşam Günlüğü, bu yıl Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda bir içerik ile hazırlandı ve satıştan elde edilecek gelir DenizTemiz Derneği/ TURMEPA için katkı sağlayacak.

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) iş birliğinde olan Koçak, küresel iklim krizi, gıda israfı, sıfır atık, sıfır açlık konularındaki yoğun çalışmalarını şimdi de İyi Yaşam Günlüğü’ne taşıdı. 13 yıl önce Uzman Diyetisyen Dilara Koçak tarafından Türkiye’deki ilk tematik ajandalardan birisi olarak çıkan İyi Yaşam Günlüğü yıllar boyu bir klasik haline geldi. Her yıl değişen konu içeriği, artan takipçi ve sadık okur kitlesiyle buluşuyor ve iyi yaşam için rehberlik ediyor.

İyi Yaşam Günlüğü 2020; yıl boyunca size her gün rehberlik etmeyi, sürdürülebilir yaşam, sıfır atık, gıdaya saygı  gibi 13 farklı konuda daha fazla bilgi ve farkındalık sahibi olarak, iyi yaşam amacınıza ulaşmanıza yardımcı olmayı hedefliyor

 

Hem Kendiniz Hem de Denizler için İyi Yaşam Günlüğü

Yıllardır birey beslenmesi üzerine çalışan Uzman Diyetisyen Dilara Koçak son yıllarda odağına gezegeni beslemeyi aldı ve İyi Yaşam Günlüğü 2020’yi bu yıl farkındalık temasıyla yazdı. İyi Yaşam Günlüğü 2020, bu yıl DenizTemiz Derneği/  TURMEPA iş birliğiyle hazırlanarak hem okuyucularına hem de denizlerimize fayda yaratmayı hedefliyor.

ETİKETLER: DİLARA KOÇAK , İYİ YAŞAM GÜNLÜĞÜ 2019 , İYİ YAŞAM GÜNLÜĞÜ 2020 , SAĞLIKLI VE İYİ YAŞAM