26 Temmuz 2012

Çantanızı nerden aldınız?

YAZI:


Bir toplantıya gittiniz, atmosfer biraz gergin. Herkesin ilgisini çekecek, etraftaki sıkıcı havayı dağıtacak bir sohbet konusu gerekiyor, bu neden sizin laptop çantanız olmasın?!..! Nar, Nu and Rouge markasının yaratıcıları Arbil Uzunhekim ve Esra Kavran'ın iddiası bu.

Portföyler dışında iPad ve iPhone kılıflarının, laptop çantalarının da yer aldığı koleksiyonlarıyla teknolojinin ve iş hayatının direttiği maskülen duruşa karşı çıkıyorlar. Sonuna kadar feminen olan ürünler, çok da pratik. iPhone kılıfınızın içindeki özel bölmelere kredi kartınızı ve rujunuzu da koyup, yanına da anahtarlığınızı asıp evden çıkabilirsiniz örneğin.

Çantaların değerli ve yarı değerli taşlarla tasarlanan kilitleri, detayları ve özel derileri İstanbul'daki atölyede, yılların birikimini taşıyan ellerde titizlikle hayat bulmuş.

Henri Bendel'deki ikinci trunk show'unu yapmaya hazırlanan marka şu anda morhipo.com'da sezon sonu indirimiyle satışta. Özel siparişler ise internet sitelerinden verilebiliyor. Fiyatlar 250-750 TL arası.

İlgili Başlıklar