19 Ekim 2010

Arkadaşım Camper

YAZI:

 

Modanın son dönemde popüler bir pazarlama unsuru olmasıyla zaman zaman sıkı çalışmalara denk geliyor olmak sevindirici. Pop-up mağazalar, monobrand butikler, spor giyim markalarının sokak organizasyonları derken bu haftasonu da Camper'in davetlisiyiz. İstikamet Santralİstanbul'daki Enerji Müzesi.!..!

Gidince neler bulmayı beklemeliyiz? Bir kere bağımsız yayıncılık çalışmalarını yükselen bir grafikle sürdüren XOXO The Mag'in ve İspanyol şıklığının simgelerinden Camper'in evsahipliğini.

Sonra farklı disiplinlerden başarılı isimleri. Yani? Tunç ‘Turbo' Dindaş ve ahalisinin Urban Art çalışmaları, Erkut Terliksiz -ki çok yakında kişisel sergisi de geliyor- ve illüstratör arkadaşlarının özel yapım Camper'ları, SuperStudio'nun Camper Store ile mağazacılığa getirdiği yorumu, Building destekli genç moda tasarımcılarının Camper'lara en iyi gidecek kombinasyonları.

O zaman önce 22 Ekim gecesi Belvedere, Carlsberg ve Red Bull destekli partide buluşuyoruz. Crazy P. ile eğlence zamanı. Ardından biraz uyku için evlere dağılıp ertesi gün, 23 Ekim'de söyleşilerde Emel Kurhan, Derin Sarıyer, Juergen Mayer, Bostjan Vuga ve Henry Holland ile buluşmak üzere olay mahaline geri dönüyoruz. Aspirinler cepte yedekli olarak...

EDİTÖRÜN NOTU:

22 Ekim'deki partinin başlangıç saati 21:00. Fazla geç kalmadan eğlenmeye başlamalı. 23 Ekim'deki söyleşiler ise 14:00'te başlıyor. Şimdiden birkaç google aramasıyla panelistlere biraz soru hazırlamakta fayda var.

-Barış Çakmakçı


İlgili Başlıklar