05 Temmuz 2010

Alışveriş parmağınızın ucunda

YAZI:

 

Parmağınızın ucuyla en son çıkan Balmain ceketi kapmak ister miydiniz? Eğer cevabınız evetse, lüks online alışveriş sitesi Net-A-Porter'ın yeni çıkan iPhone ve iTouch yazılımı Net-App'le tanışmalısınız.!..! Lüks alışverişi daha önce olmadığı kadar kolaylaştırmayı hedefleyen Net-A-Porter, bu yazılımın başarılı olması durumunda alışverişte yeni bir çığır açacağı kesin.

ClosetFlow özelliğiyle kullanıcıların ürünleri tam ekran ya da liste halinde görebildiği Net-App'te, markanın internet sitesinde de olan arkadaşlarınla paylaş gibi bütün özellikler var. Net-a-Porter'ın bir kısım hissesini İsviçreli Richemont'a 350 milyon dolara satan ve Ocak 2011'de Mr.Porter'ı piyasaya sürecek kurucu CEO Natalie Massanet, Net-App'le 24/7 alışverişe yeni bir boyut katıyor.

Daha önce indirimli alışveriş sitesi Gilt'in iPad ve iPhone yazılımı çıkararak öncülük ettiği bu akım, Net-A-Porter ve ünlü müzayede evi Christie's'in yazılımlarıyla lüks alışverişe de damgasını vuracak gibi gözüküyor. Yeni sezon bir Balmain ceketi kaçırmadan satın almak için ise tek yapmanız gereken AppStore'dan Net-App'i telefonunuza ücretsiz olarak indirmek.

İlgili Başlıklar