19 Eylül 2014

adidas all Originals İstanbul partisi 20 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta

adidas Originals, Originals of İstanbul konsepti ile bu kez çok daha farklı bir etkinliğe hazırlanıyor. 5. yaşını kutlayan adidas all Originals İstanbul parti serisinin bu yılki sürpriz ismi Woodkid. Bu ismin yanı sıra, gelmiş geçmiş en iyi DJ’lerden biri olarak kabul edilen Felix da Housecat, adidas all Originals İstanbul 2014’e gelenlere sıra dışı bir dans deneyimi sunacak. Etkinliğin bir diğer konuğu ise, Rumours adlı şarkısı ile tanınan Chlöe Howl olacak.

20 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek etkinlikte katılımcılar, adidas Originals’ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Istanbul 2014, tek günlük bir konser serisinin ötesinde, İstanbul’un kültür ve sanat altyapısını oluşturan galeriler, restoranlar, kafeler, butikler ve daha birçoklarının Originals of Istanbul alanında bir araya gelmesi ile katılımcılara benzersiz bir tecrübe yaşatacak.

 

Radio adidas Originals ve Radyo Eksen DJ’lerinin performansları da adidas all Originals İstanbul 2014’te katılımcılarla buluşacak.  adidas all Originals İstanbul 2014 20 Eylül Cumartesi İstanbul’da , kapılarını saat 16:00’da açıyor, biletler Biletix'te.

İlgili Başlıklar