29 Aralık 2010

2010'un en iyi 10 lüks marka aplikasyonu

YAZI:

 

2010'da iPad'in hayatımıza girmesiyle yaşadığımız dijital devrimin ardından lüks tüketim markaları da kendilerini hemen bu platforma adapte ettiler. Ürün katalogları ve geliştirdikleri çeşitli uygulamalarla 2010'un en iyi lüks marka aplikasyonlarına göz atıyoruz.!..!

1. Gilt On-the-Go (Ücretsiz)

Günü gününe tasarımcı satışlarını takip edebiliyorsunuz. Üyelik Gilt Group'un web sitesi üzerinden başlıyor.

 

2. Mulberry (Ücretsiz)

Defile görünümleri üzerinden istediğiniz parçaya sahip olabiliyor, yeni sezona göz atabiliyor, alışveriş yapabiliyor ya da GPS üzerinden size en yakın Mulberry satış noktasına ulaşabiliyorsunuz.

 

3. Tod's (Ücretsiz)

Tod's'un hedeflediği kitleyi anlatan altı farklı kadının profili bulunuyor. Ayrıca markanın çanta ve akseuarlarını da yakından inceleyebiliyorsunuz.

4. Hublot (Ücretsiz)

Bu aplikasyon ile saatleri 360 derece inceleyebiliyor ve kendi stilinize en uygun modeli bulabiliyorsunuz.

5. Mandarin Oriental (Ücretsiz)

Grubun bünyesinde bulunan dünya çapındaki tüm otelleri detaylıca inceleyebilir, yerinizi ayırtabilir ve restoran, spa gibi ekstralar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

6. Net-A-Porter Magazine (Ücretsiz)

Web sitesinde yer alan online içeriği iPad'e taşıyan bu aplikasyon ile alışveriş yapabilir, haftalık konular ve sezonluk eğilimleri inceleyebilirsiniz. İstek listesi oluşturup, bu listeyi sosyal medya üzerinden paylaşmak da mümkün.

7. Neiman Marcus Editions (Ücretsiz)

Markanın sezonsal ürün kataloglarına ulaşabildiğiniz gibi, alışverişinizi de yapabiliyorsunuz.

 

8. Gucci (Ücretsiz)

Moda markaları arasında dijital dünyaya ilk adapte olanların başında gelen Gucci'nin aplikasyonunda defileler, kulis arkaları, sosyal medya paylaşımları, 33 uluslararası destinasyondaki mağaza adresleri ve çocuklar için renk ve elbise giydirme oyunları bulunuyor.

 

9. BMW Magazine

Mayıs ve Ekim sayılarının bulunduğu dergi BMW tutkunlarına yeni modeller, gelişmeler, dünyadan haberler veriyor. İnteraktif oyunlar ve videolarla ilgiyi sıcak tutan yayın ücretsiz olarak indiriliyor.

10. David Yurman Timepieces (Ücretsiz)

Bu iPhone aplikasyonu markanın koleksiyonlarındaki saatler hakkında detaylı ürün bilgileri ve kişisel alışveriş danışmanlığı veriyor.

 

-Barış Çakmakçı

İlgili Başlıklar