01 Temmuz 2019

Zoe Kravitz ve Karl Glusman'ın Paris'teki Sade Düğünü

YAZI: ZEYNEP GÜR

19-07/01/zoe-kravitz-dugun.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey 

Gerek stiliyle gerekse kural tanımayan yaşam tarzıyla yalnızca kendi kendine rakip Zoë Kravitz'in standart bir gelin olmasını bekleyemezdik. Geleneksellik, onun tamamen yabancı olduğu bir kavram. Hal böyle olunca, gösterişten uzak, ölçülü ve mesafeli bir gelin karşılıyor bizi Paris sokaklarında.

Cool model/Big Little Lies oyuncusu, Paris'teki Restaurant Lapérouse'da gerçekleşen prova yemeğinde, kusursuz bir dengeden ibaret yin-yang stilini konuşturdu bir kez daha. Danielle Frankel imzalı özel tasarım elbisesiyle Zoë Kravitz, sade, abartısız ve minimal gelin olma dersi verdi. Zoë Kravitz'in 5 yıllık oyuncu sevgilisi Karl Glusman ise oyunu klasikten yana kullanmayı tercih etti. 

Zoë Kravitz'in rock yıldızı babası Lenny Kravitz ve duru güzel annesi Lisa Bonet de bu yalın davete katılanlar arasındaydı. Geçtiğimiz haftalarda, uzun bir aranın ardından yeni sezonuyla ekranlara geri dönen Big Little Lies'ın güçlü kadın kadrosundan Reese Witherspoon, Laura Dern ve Shailene Woodley gibi isimler de Zoë Kravitz'i bu özel gününde yalnız bırakmayanlar arasındaydı. Cara Delevingne'in maskülen ve mesafeli çizgisine soft geçiş ise sevgilisi Ashley Benson'dan geldi. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lenny Kravitz (@lennykravitz) on

Eğlence dozu yüksek davette konukları deniz mahsülü odaklı bir menü karşıladı. Istakozlu milföy, levrek ve girolle mantarlı tavukla başlayan yemek şöleni, devamında makaronlarla süslü bir pastayla sonlandı.

Peki düğünden ne haber? Cool çift, Lenny Kravitz'in Paris'in 16. bölgesindeki sakin bir sokakta konumlanan konağında sessiz sedasız bir törenle dünya evine girdi. 

Paris'te evlenenler yalnızca Kravitz ve Glusman çifti değildi. Sophie Turner ve Joe Jonas da Las Vegas'tan sonra bir kez daha Paris'te "Evet!" diyenler arasındaydı. 

ETİKETLER: ZOE KRAVİTZ , DÜĞÜN , KARL GLUSMAN , LENNY KRAVİTZ , CARA DELEVİNGNE