30 Haziran 2019

Sophie Turner ve Joe Jonas Fransa'da 2. Kez Evet Dedi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

joe-jonas-sophie-turner-paris-france-red-carpet-wedding

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Sophie Turner ve Joe Jonas'ın düğünü sonunda gerçekleşti. 2019 Billboard Müzik Ödülleri sonrası Las Vegas'ta süpriz bir şekilde evlenen ikili, tüm dostları ve aileleriyle birlikte ikinci evetlerini güney Fransa'da gerçekleşen düğünlerinde dedi.

sophie-turner-joe-jonas-france-wedding-bride

Fotoğraf: @sophiet

Yaklaşık 1 haftadır Fransa'nın altını üstüne getiren, alışveriş turlarından yat partilerine Paris'in tadını çıkaran Sophie Turner ve Joe Jonas, haftasonuna doğru partinin gerçekleşeceği Serrains'deki Chateau de Tourreau'ya geldi.

sophie-turner-joe-jonas-france-wedding-bride

Fotoğraf: @chateaudetourreau

Nostaljik yapısı, romantik bahçeleri, mini havuzları ve fıskiyeleriyle oldukça Instagram dostu olan bu yer, Sophie ve Joe'nun resmi düğünlerine ev sahipliği yaptı.

Düğünden asıl fotoğraflar henüz yayınlanmasa da içerden gelen bilgiler mevcut. Söylenenlere göre Sophie Turner, uzun kollu, dantel ve sade bir gelinlik giymiş; duvakla süslediği saçlarını açık bırakmış ve oldukça hafif bir makyaj yapmış. Düğünde yeminlerini ederken gözleri dolan çifti tüm arkadaşları ve ailesi alkışlamış. Bu arada gecede çifte kendisi de mini bir smokin giyen köpekleri Porky de eşlik etmiş. Düğünün davetlileri arasında da tanıdık isimler var. Dr. Phil, tüm Jonas kardeşler ve eşleri, Wilmer Valderrama ve kız arkadaşı Amanda Pacheco, Diplo, Ashley Graham ve tabi ki Maisie Williams geceye katılanlardan. Biz de ikinci kez evet diyen bu çok aşık çifti tebrik ediyor ve düğünden nefes kesici kareleri sabırsızlıkla bekliyoruz!

Sophie Turner'ın İlham Veren 20 Gece Makyajı

 

ETİKETLER: SOPHİE TURNER , JOE JONAS , EVLİLİK , DÜĞÜN , GÜNEY FRANSA