17 Mart 2020

Tom Hanks ve Rita Wilson Koronavirüsünü Yendi!

YAZI: ZEYNEP GÜR

tom,hanks

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Hollywood'un sevilen çifti Tom Hanks ve eşi Rita Wilson'a da Koronavirüsünden etkilenenler arasında. Tüm dünyayı sarpa saran pandemik Koronavirüsü salgınını sakin bir tavırla karşılayan Oscar ödüllü oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Rita ve ben şu anda Avustralya'da karantina altındayız. Kendimizi bir hayli yorgun hissediyoruz, biraz kırgınlık ve vücut ağrılarımız var. Rita hastalık yüzünden soğuk terler döküyordu fakat şu anda durumu daha iyi. Ateşinin de yükseldiği oldu. Kurallara uymak adına, tüm dünyanın şu anda bulunduğu durumu da göze alarak, Koronavirüsü testi yaptırdık ve ikimizin de sonuçları pozitif çıktı."  

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

 "Peki öyleyse. Bir sonraki adımımız ne olacak? Özellikle Koronavirüsüyle ilgilenen tıbbi görevlilerin koyduğu birtakım şartlar var. Biz Hank'lerin, bir süreliğine teste tabii tutulması, gözlemlenmesi, ve kamunun sağlığı ve güvenliği açısından yalıtılmış bir ortamda tutulması gerekiyor. Herhalde bir günde bitecek bir önlem olmamalı, değil mi? Herkesi sürekli gelişmelerden haberdar edeceğiz. Kendinize çok iyi bakın!"  

tom hanks,rita wilson

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Peki Hanks çifti, Avustralya'da ne arıyordu? Elvis Presley'nin hayatını anlatan Baz Luhrmann imzalı filmde, ünlü rock yıldızının menajeri Colonel Tom Parker'ı canlandırmaya hazırlanan Hanks, Avustralya'da film çekimleri için bulunuyordu. En son A Beautiful Day in the Neighborhood performansıyla, 92. Akademi Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adayı olarak gösterilen ünlü Hollywood aktörü, umarız ki en yakın zamanda formuna kavuşup yeni filmi için kolları sıvar! 

Ve, sevilen çifften müjdeli haber geldi. Avusturalya'da tedavi gördükleri hastaneden geçtiğimiz saatlerde taburcu olan Hanks & Wilson çifti, şu anda Queensland'de kiraladıkları bir evde karantinada. Ünlü Hollywood düosunun bulunduğu Queensland'de şu ana kadar onaylanmış 86 Koronavirüsü vakası bulunuyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde çiftin daha da dikkatli olması gerekiyor.

Koronavirüsüne Karşı 5 Kişisel Bakım Önlemi:

ETİKETLER: TOM HANKS , RİTA WİLSON , KORONAVİRÜS , CORONA VİRÜS