01 Temmuz 2018

Timothée Chalamet Yeni Filmiyle Oscar’ı Çağırıyor!

timo

Fotoğraf: @tchalamet

4 dalda Oscar’a aday gösterilen Call Me By Your Name filminin yetenekli oyuncusu, sempatikliğiyle ilgi toplayan genç yıldız Timothée Chalamet, başrolünü tecrübeli aktör Steve Carrell ile paylaştığı yeni filmi Beautiful Boy ile büyük ekrana dönmeye hazır. 

Duygu seline hazır olun!

Geçtiğimiz gün fragmanının uzun versiyonu yayınlanan Beautiful Boy, genç bir çocuğun (Chalamet) meth bağımlılığını ve bununla beraber bir ailenin çöküşünü konu alıyor.

timo

Fotoğraf: @tchalamet

Baba oğul David ve Nic Sheff’in yıllar süren bağımlılığa karşı verdikleri savaşı ve bu süreçteki yürek parçalayıcı, aynı zamanda ilham verici deneyimlerini anlatan film, esasında bir gerçek hayat öyküsü. Film baba David Sheff’in oğlunu bağımlılığın kıyısından döndürme sürecini anlatan, pekçok ülkede best seller olmuş anı yazılarından uyarlanmış.

Fragmanından da anlaşıldığı üzere bu seneki favorilerimizden olacak filmin yönetmen koltuğuna Belçikalı yönetmen Felix Van Groeningen oturmuş. 

Aynı zamanda Amerika’da yılın en iddialı filmlerinin çıkış tarihi olarak da bilinen ekim ayında vizyona girecek olan filmde Timothée’nin çok güçlü bir performans sergilediği ve ikinci bi Oscar adaylığı alabileceği şimdiden konuşulmaya başladı bile. Biz de hepimizin gözdesi sempatik aktörü izlemeyi dört gözle bekliyoruz!

ETİKETLER: TİMOTHÉE CHALAMET , SİNEMA , FİLM , A BEAUTİFUL BOY