05 Nisan 2017

Nişantaşı'nın Alışveriş Mabedi: Armani/İstanbul

armani

İtalyan mimarisini kült tasarımlarla bir araya getiren Armani/Istanbul, Giorgio Armani, Emporio Armani, ve Armani Jeans markalarına ait en seçkin modelleri Nişantaşı'nda müşterileriyle buluşturuyor. Avrupa Yakası'nda bulunan 6 katlı mağaza, tutkunlarına sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Milano’daki Armani/Manzoni 31 mağazasıyla yarattığı Armani/(slash) konseptini dünya çapında yayma stratejisinin bir devamı ve Giorgio Armani markasının Türkiye’deki ilk mağazası olma özelliğine sahip. 2017 İlkbahar/ Yaz koleksiyonlarının yer aldığı Armani/Istanbul, kadın, erkek ve spor giyiminde bu sezon da iddiasını koruyor.

Giorgio Armani'de Bambaşka Bir Sezon

Yeni koleksiyonda; zarafet, duygusallık ve feminenlik bir arada. Lacivertler, grinin tonları, morlar ve bejler ağırlık gösterirken, kadın bedeninin zarafet ve cazibesini ortaya koyan tasarımlarda sofistike bir hava etkisini hissettiriyor.

Melanjın kışkırtıcı gücü, beyaz, boyasız ve kırmızı dokunuşlara sahip, hipnotize edici mavi ve morun hayat verdiği tasarımları bir araya getiren baskılarda kendini gösteriyor. Jorjet ve organzeden oluşan gece elbiseleri ise bol miktarda payet ve kristal işlemeler ile ışıldayarak, Giorgio Armani kadınını davetlerin yıldızı yapıyor.

Emporio Armani ile Bambaşka Silüetler

Emporio Armani 2017 İlkbahar/ Yaz Erkek koleksiyonunda fark edilebilir şekiller ve işaretler, karıştırılarak şehir yaşamına uygun, modern ve şık tasarımlar ortaya konuluyor.

Gri, lacivert, siyah gibi klasik renklerin ağırlık gösterdiği koleksiyon, erkekleri cesur olmaya davet ederek, kırmızılara da tasarımlarında oldukça yer veriyor. Klasik pantolon ceket takımlarının yanı sıra, geometrik ve yaprak desenlerinin yer aldığı takımlar da koleksiyonu hareketlendiriyor. Şort ve tişörtlerde kalın çizgi baskıları dikkat çekiyor.

Armani/Istanbul, Nişantaşı Abdi İpekçi Cad No: 41 Tel: 0212 224 15 15

ETİKETLER: GİORGİO ARMANİ , EMPORİO ARMANİ