20 Temmuz 2020

Missoni'nin Genç ve Dinamik Yüzü: M Missoni

20-07/20/nstagram-m-missoni-istinyepark-avm-2-1595249418.jpg

Attığı her adımla bizleri heyecanlandıran M Missoni, Türkiye’deki ilk mağazasını İstinyePark’ta açtı. Mağaza, tıpkı markanın kendisi gibi yüksek enerjiye sahip. Özgür ve eğlenceli #MissoniFeeling’in kendini her adımda hissettirdiği mağaza, markanın kreatif direktörü Margherita Maccapani Missoni ve Milano’daki multidisipliner mimarlık ofisi BBA STUDIO’nun İtalyan mimarı Barbara Ballabio’nun ortak ürünü. Markanın ikonik ve neşeli karakterini özetleyen zikzak deseniyse askılardaki parçalardan perdelerin üzerine; mağazanın pek çok detayında karşımıza çıkıyor.

Mağazanın tasarımından yeni sezon parçalarına; M Missoni’nin odak noktasında mümkün olabildiğince sürdürülebilir ve etik olma misyonu “yeniden kullan, yeniden düzenle ve saygı duy” var. Çevre dostu marka, ultra modern teşhirleri vintage mobilyalarla birleştirerek, İtalyan modaevinin bugünüyle geçmişinin bir karışımını sunuyor.

20-07/20/m-missoni-istinyepark-avm-magaza.jpg

Kendi tarihinden esinlenerek tanıdık olanı yeniden yorumlayan M Missoni’de eşarplar elbiselere, artık iplikler süveterlere, döşeme kumaşları paltolara dönüşüyor. Farklı kumaşların artıkları birbirine dikiliyor, eski bir parfüm reklamının fotoğrafları ürünlerin üzerinde baskı olarak kullanılıyor, üretim fazlası düğmelerden kolyeler yapılıyor.

Eğlenceli yaklaşımıyla hiçbir yaş, cinsiyet ve şekil sınırı tanımayan M Missoni’nin günlük ihtiyaçları karşılayan özgür ve eğlenceli 2020 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu, İstinyePark’taki yeni mağazasında sizi karşılamaya hazır!

ETİKETLER: M MİSSONİ , MİSSONİ