MODA
MODA

17 Aralık 2021

Eşsiz Bir Yılbaşı

İhtişamlı bir yeni yıl akşamı için hazırlıklar sürerken anı eşsiz kılacak hediye seçimleri de seneye başlangıç serüvenini unutulmaz kılıyor. Yeni başlangıçları kutlarken yüzyıllardır hediyeleşme geleneğinin vazgeçilmez aksesuarı saatler ise elegan ve zarif bir seçenek olmaya devam ediyor. Saat&Saat'in sunduğu şık ve benzersiz markalar anlamlı birer hediye seçeneği oluyor. 

Jacques Philippe’in ihtişamlı tasarımıyla dikkat çeken modeli kadranındaki Swarovski taşlarla yalın görüntüsünü zenginleştiriyor. Çelik ve pembe altın renklerinin uyumlu bir şekilde buluştuğu saatin, en çarpıcı öğelerinden birini halat görünümüyle öne çıkan bileziği oluşturuyor.

saat&saat

Versace, lüks ve estetiği aynı tasarımda buluşturuyor. Altın rengi saatin Greca desenli yeşil kadranı yine Greca desenli bir bezelle tamamlanıyor. Bu desenler tasarıma sanatsal bir dokunuş eklerken, saatin kadranında başrolde Versace’nin diğer modellerinde olduğu gibi yine ikonik Medusa logosu yer alıyor. Çarpıcı bir şıklığa sahip saat, cesur kadınların bileğinde adeta eşsiz bir sanat eserine dönüşüyor.

 saat&saat

Michael Kors’un zarif tasarımıyla dikkat çeken modeli, göz kamaştıran detayları seven kadınların favorisi olmaya aday. Rose gold, gold ve metalik grinin asil ahengini yansıtan model, şık bir aksesuar olarak öne çıkıyor. Güçlü tasarımını estetik çizgilerinden alan saatin kadranı kronometre, takvim gibi işlevsel detaylarla zenginleşiyor.

 saat&saat

Emporio Armani’nin incelikli tasarımıyla, yalın şıklığın peşinde olan kadınlar için mükemmel bir hediye seçeneği oluyor. Saatin siyah deri kayışı zarif bir kadranla tamamlanıyor. Kadranın kalbinde yer alan ışıltılı taşlar ise tasarımın ışığını artırıyor.

 saat&saat

Gc’nin yeni modeli, bir mücevher kadar iddialı bir tasarıma sahip. İhtişamın alabildiğine hissedildiği saatin kadranı ve rosegold renkteki bezelinde kullanılan ışıltılı taşlar göz kamaştırıyor. Saatin çelik bileziği ise abartıdan uzak duruşuyla tasarımın şıklığını tamamlıyor.

 saat&saat

İddialı kadınlara hitap eden Missoni’nin altın rengi saati yalınlığın gücünü gözler önüne seriyor. Saatin yeşil kadranı tasarıma çarpıcı bir şıklık katarken, bilezikteki zikzak çizgiler ise dinamizmi temsil ediyor.

 saat&saat

İtalyan tasarımını kusursuz saat işçiliğiyle buluşturan Milano X Change, pırıltılı stili, kadranında kullanılan renkli taşlarla yılbaşı şıklığınıza ışıltı katıyor. İlhamını dünyanın en önemli moda başkentlerinden biri olan Milano’nun ışığından alan Milano X Change’in taşlı kadranı, pırıltılı deri kayışla tamamlanıyor. Saatin indeksinde kullanılan ışıltı taşlar ise tasarımın zarafetini taçlandırıyor.

 saat&saat

Fossil, şıklığı ve modernizmi buluşturan yeni modeliyle kadınların kalbini çalıyor. Saatin kahverengi kadranı, rose gold bilezik ve kasayla eşsiz bir uyum sergilerken, taş detayla bezel ise saate bir mücevher edası katıyor.

saat&saat

ETİKETLER: SAAT&SAAT , MİCHAEL KORS , FOSSİL , MİLANO X CHANGE , MİSSONİ , GC , EMPORİO ARMANİ , VERSACE , JACQUES PHİLİPPE