02 Mayıs 2019

Minik Prenses Charlotte 4 Yaşına Girdi!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Prenses Charlotte

Fotoğraf: Kensington Sarayı

Tam 4 yıl önce bugün, Londra'daki St Mary's Hastanesi'nde doğdu Prenses Charlotte. Abisi Prens George ve kardeşi Prens Louis de aynı hastanede dünyaya geldi. Muhtemelen tüm dünyanın dört gözle beklediği kuzenleri de burada dünyaya gelecek. 

Annesi Kate Middleton ile yakaladıkları benzer stil, her objektif karşısına geçtiğinde sıcacık bir gülümsemeyle poz vermesi ve aldığı bale dersleriyle İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en çok sevilen miniklerinden biri oldu. Doğduğu günden bu yana takip ediyoruz kendisini. Anaokuluna gittiği o ilk gün, babasının polo maçını izlerkenki sevimli halleri ve dahası. Minik prensesin dört yıllık hayatındaki birçok önemli anısı bizim arşivimizde de mevcut.

Prenses Charlotte

Fotoğraf: Kensington Sarayı

Bir yanda Meghan Markle'ın doğacak bebeğinin heyecanı, diğer yanda Prenses Charlotte'un doğum günü. Bugünlerde İngiliz Kraliyet Ailesi'nin keyfine diyecek yok. Sürekli bir hazırlık ve kutlama hali. Kızının doğum günün şerefine fotograf makinasını eline alan Kate Middleton, her yıl olduğu gibi bu yılda Prenses Charlotte'un portre fotoğraflarını çekti. Bu konuda gerçekten yetenekli. Kendisinden Meghan Markle'ın bebeğinin fotoğraflarını da çekmesini bekliyoruz!

ETİKETLER: PRENSES CHARLOTTE , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ