26 Nisan 2019

Madonna'nın Single Tılsımı Bee Goddess'tan

madonna-maluma-single-bee-goddess-accessories-gold-charm

4 yıllık bir aradan sonra müzik sahnesine Maluma ile birlikte çıkardığı yeni single'ı ve Madam X personasıyla geri dönen ikonik sanatçı Madonna, bu yeni dönemin tanıtımında tanıdık bir isimden güç aldı. Dünyaca ünlü star Medellin isimli single'ının tanıtımına Ece Şirin'e ait Bee Goddess markasının Eye Light isimli kolyesiyle katıldı.

madonna-maluma-single-bee-goddess-accessories-gold-charm

Cate Blanchett'tan Serenay Sarıkaya'ya kadar birçok ünlü ismin müdavimleri arasında olduğu markaya ait bu tasarımın Madonna'nın stilinde boy göstermesi tesadüf değil. Tılsımlara, mistik güçlere ve enerjiye inancıyla bilinen Madonna, Ece Şirin'i yıllardan beri takip ediyor. Hatta Madonna'nın koleksiyonunda Bee Goddess'ın Kartal, Kılıç ve Yıldız koleksiyonlarına ait tılsımlar da bulunuyor.

madonna-maluma-single-bee-goddess-accessories-gold-charm

Hollywood ünlülerinin stil danışmanı Eyub Yohannes aracılığıyla Ece Şirin'e ulaşan Madonna, bu tanıtım için özel olarak seçtiği ve aydınlanma, yeniden doğuşu simgeleyen Eye Light-Göz Nuru parçası dışında yeni projesi için koleksiyondan tam 19 parçaya daha sipariş vermiş. İnanıyoruz ki Bee Goddess'ın yüksek enerjisi Madonna'nın müzik dünyasına yeniden adım attığı dönemde ona şans getirecek!

ETİKETLER: MADONNA , ÜNLÜ STİLİ , BEE GODDESS , MÜCEVHER , AKSESUAR TRENDİ