19 Haziran 2019

Dior'un En Kapsamlı Mücevher Koleksiyonu: Gem Dior

YAZI: ZEYNEP GÜR

dior gem

"Mücevhersiz bir hayat düşünemiyorum" diyor mücevher tasarımcısı Victoria de Castellane... Akabinde, Dior Joaillerie'nin 20. yıldönümü için modaevinin en kapsamlı ve geniş mücevher koleksiyonuna imza atıyor. Dior'un yeni bölümünde, Victoria de Castellane'nin değerli taşlardan ve istisnai renklerden oluşan kromatik hikayesi ele alınıyor. 

Modaevinin gelmiş geçmiş en kapsamlı High Jewelry koleksiyonunda birbirinden ihtişamlı ve zarif 99 mücevher bir araya geliyor. Hipnotize edici bir harmoni, eforsuz renk geçişleri ve monokramlar Dior Joaillerie'nin 20. yıldönümünü taçlandırıyor. Elmas, yakut, zümrüt ve safirin yanında Victoire de Castellane'nin favori taşları (lal, turmalin ve tanzanit taşları) bu koleksiyonun parlamaya hazır olanları.

Birbiriyle iç içe geçmiş dolaşık figürler, mimari siluetler ve soyut çizgilerden oluşan mücevherler, Maria Grazia Chiuri'nin rüya elbiseleriyle buluşursa ortaya teatral bir sahne çıkması işten değildi doğrusu. Venedik'in görkemli barok sarayı Palazzo Labia'da gerçekleşen bir davette beğeniye sunulan 99 mücevher, Maria Grazia Chiuri'nin masalsı tasarımları vasıtasıyla açığa çıktı ilk kez. Ortaya çıkan koleksiyon 5 algınızı da harekete geçirmeye yeterdi. Gem Dior'un birbirinden karakteristik mücevherlerini keşfedin.

ETİKETLER: DİOR , MÜCEVHER , GEM DİOR , MARİA GRAZİA CHİURİ , VİCTORİA DE CASTELLANE