30 Temmuz 2019

Camila Morrone: Engel mi Yaş Farkı Aşk Yoluna?

YAZI: ZEYNEP GÜR

 camila,morrone

Fotoğraf: Instagram/@camilamorrone

Leonardo DiCaprio'nun Bar Refaeli, Blake Lively, Erin Heatherton ve Toni Garrn gibi ünlü süpermodel sevgililerinin yaş grafiği, bu listeye en son eklenen 22 yaşındaki egzotik güzel Camila Morrone ile daha da düştü. Maalesef Camila Morrone ve Leonardo DiCaprio'nun arasındaki 22 yıllık yaş farkı yoğun eleştirileri de beraberinde getiriyor. Neredeyse 1 yılı aşkın süredir Leonardo DiCaprio ile beraber olan Arjantinli güzel Camila, bu eleştiriler karşısında sessizliğini daha fazla koruyamadı. 

Instagram hikayesinde herkesi "Günaydın güzel insanlar, herkese mutlu cumalar!" cümlesiyle karşılayan süpermodel, sözlerine şöyle devam etti: "Az önce bazı yorumları okudum ve insanlar gerçekten çok kötü niyetli. Hakkımda hiçbir şey bilmemelerine rağmen içleri öfke dolu. Böyle güzel bir günde insanların daha az nefretle yaşamayı öğrenmesini umuyorum. Ve umarım, zamanlarını ve ilgilerini başka bir yöne çekerler çünkü nefretsiz yaşamak çok güzel hissettiriyor." 

Annesi uzun zamanlar ikonik aktör Al Pacino'yla birliktelik yaşayan Arjantin asıllı Morrone'nin bu konuda geri adım atmaya niyeti yok belli ki. Zira Instagram hesabından aralarında 25 yıllık bir yaş farkı olmasına rağmen masalımsı bir aşk yaşayan Lauren Becall ve Humphrey Bogart'ın paylaşan Morrone için yaş sadece rakamdan ibaret. 

 
 
 
View this post on Instagram

A love like this

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Aşkın Yaş Farkı Dinlemediğini Kanıtlayan Ünlüler:

ETİKETLER: LEONARDO DİCAPRİO , HOLLYWOOD , YAŞ FARKI , CAMİLA MORRONE