27 Temmuz 2017

Angelina Jolie Artık Tek Başına ama Daha Güçlü!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Dünyanın hayranlık ile takip ettiği 12 yıllık bir aşktı onlarınki. Geçtiğimiz Eylül’de Angelina Jolienin ailesinin sağlığını koruma gerekçesiyle imzaladığı boşanma dilekçesiyle, sonsuza kadar süreceğine inandığımız 'Brangelina' masalı sona erdi.

Angelina Jolie

Fotoğraf: @vanityfair / Mert Alaş & Marcus Piggott

Brad Pitt, dünyanın en güzel kadını Angelina Jolie’yi aldatmış olabilir miydi? Ya çocuklarına sözde uyguladığı şiddetin doğruluk payı neydi? Basında her gün yeni bir spekülasyon çıkarken, Brad Pitt tüm cesareti ve içtenliğiyle "Hayatımdaki tüm olumsuz gelişmelerden ben sorumluyum!" dediHer zamankinden daha zayıf ve kırılgandı, biraz da sitemli. Onu daha önce hiç bu kadar şeffaf ve kırılgan görmemiştik. Bu ayrılığın en büyük nedenlerinden biri sanıldığı gibi ihanet veya şiddet değildi. Yakışıklı aktörü gençliğinden bu yana takip eden alkol bağımlılığı aile huzurunu tehdit edecek boyutlara ulaşmış, Angelina Jolie'yi tek çarenin boşanmak olacağına ikna etmişti.

"Duşta suyun altında ağlıyorum, çocuklarımın karşısında değil!"

Angelina Jolie de olsanız, 12 yılınızı birlikte geçirdiğiniz hayat arkadaşınızdan ayrılmak son derece yıpratıcı ve zor. Vanity Fair'e konuşan Jolie, bu süreçte çok ağladığını itiraf ediyor: "Çocuklarımın karşısında mutsuz görünmemek için duşta suyun altında ağlıyorum, onların önünde değil! Benim çocukluğum annem için endişelenmekle geçti. Çocuklarımın da aynı endişeyle büyümelerini istemiyorum."

Brad Pitt ile ayrıldıktan sonra alışmak zorunda olduğu bekarlık, 6 çocuğun sorumluluğu ve kendine yük edindiği dünya sorunlarıyla yeni bir hayatı kanıksamaya çalışıyor. Zaman zaman zorlandığını da gizlemiyor. Aile bağları ise her şeyden daha önemli. Brad Pitt'in ailesinin bir parçası olduğunu ve bu gerçeğin asla değişmeyeceğinin altını çiziyor. "Boşanma resmi olarak gerçekleştikten sonra da, birbirimiz için var olmaya devam edeceğiz!" diyor Jolie.

Angelina Jolie

Fotoğraf: @vanityfair / Mert Alaş & Marcus Piggott

"Saçlarımdaki aklar çoklaştı. Menopoz da olabilir, son yılın birikimi de" 

Teninin pürüzsüzlüğünü kaybetmeye başladığını söylüyor. Cildiyse eskiye göre çok çabuk kuruyormuş. Saçlarındaki akların yoğunluğunu da şöyle açıklıyor: "Menopoz da olabilir, son yılın birikimi de." Hala bir seks sembolü olarak görülmesine de, güldüğünü eklemeden geçmiyor. 

"Kararlarımdaki olgunluk, ailem için verdiğim mücadele ve kendi hayatımın sorumluluğunun sadece bende olması... Tüm bunlar, bir kadını tamamlayan parçalar. Asıl şimdi gerçek bir kadınım!"

Evet, Angelina Jolie artık tek başına ama eskisinden daha güçlü!

 

 

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , BRAD PİTT , İLİŞKİ , AŞK