04 Mayıs 2017

Brad Pitt'i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Her zamankinden daha zayıf ve kırılgan. Biraz da sitemli. Dünyaya veya hayata değil sitemi, kendine… Brad Pitt’i daha önce hiç bu kadar şeffaf ve kırılgan görmedik.

Brad PittFotoğraf: Ryan McGinley/GQ

Hayatımdaki tüm olumsuz gelişmelerden ben sorumluyum!

"Hayatımdaki tüm olumsuz gelişmelerden ben sorumluyum!" diyor Brad Pitt, kapak yıldızı olduğu GQ’ya verdiği son röportajda. "Zamanında müdahale edemedim. Lise yıllarımdan bu yana peşimi bırakmayan, benim de bırakamadığım büyük bir alkol sorunum var. O günden bu yana alkolsüz ve esrarsız tek bir sabaha uyandığımı hatırlamıyorum, ta ki evlenip bir yuva kurana kadar." 

Yine de alkol bağımlılığına yenik düştüğünü itiraf ediyor Pitt. Dünyanın en güzel kadınıyla evlenmesi, çocuklarının olması bile önleyememiş yakışıklı aktörün bu zaafını. 

"Özellikle geçen yıl kendimi kaybettim. Angelina ile çok zor bir süreçten geçtik ama artık kurtuldum. Tedavi görüyorum. Soda, su ve taze sıkılmış meyve suyundan başka bir şey içmiyorum!"

17-05/04/brad-pitt-gq-style-14.jpgFotoğraf: Ryan McGinley/GQ

Ailesinin dağılmasınıın sarsıcı travması da olgunlaştırmış Brad Pitt'i. Angelia Jolie'nin çocuklarla birlikte evi terk etmesi en büyük ders olmuş yakışıklı aktöre. Öyle ki,aile evinde hissettiği yalnızlık duygusuna dayanamayıp, yakın bir arkadaşının evine yerleşmiş...

ETİKETLER: BRAD PİTT , GQ , ANGELİNA JOLİE , BAĞIMLILIK