12 Ekim 2020

2020 GCFA Ödülleri Sahiplerini Buldu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 

zendaya-green-carpet-fashion-awards-versace-dress-gown

Fotoğraf: @maisonvalentino

Dijital olarak gerçekleşen ödül törenlerine geçtiğimiz gün bir yenisi daha eklendi. Sürdürülebilir, hümanist ve eşitlikçi modanın destekleyicisi Green Carpet Fashion Awards hafta sonunda sahiplerini buldu. Robert Downey Jr.'ın sunuculuğunu yaptığı gecede İtalya başbakanı Giuseppe Conte de katılımcılar arasındaydı. Özel olarak gerçekleştirilen Dijital Yeşil Halı geçidiyle de davetlilerin evden törene nasıl hazırlandıkları yayınlandı.

zendaya-green-carpet-fashion-awards-versace-dress-gown

Fotoğraf: @luxurylaw

Bu sezon ödül törenlerinde fırtına gibi esen Zendaya da gecenin konuğuydu. Doğduğu yıla ait, 1996 Sonbahar/Kış Versace şovundan bir elbiseyi geri dönüştüren genç yıldız, bu vintage parça içinde her zamanki gibi göz kamaştırdı. Başarılı oyuncu ayrıca moda ve sinema dünyasında kapsayıcılığa yönelik sarfettiği efor için Visionary Award'a layık görüldü.

zendaya-green-carpet-fashion-awards-versace-dress-gown

Fotoğraf: @lirisaw

Camera della Moda'nın başkanı Carlo Capasa 'Bu yılki Green Carpet Moda Ödülleri değişime ait pozitif bir mesaj vermek istiyor; çevresel ve sosyal adaleti gözeterek, gelecek için gerekli olan yeniden doğum ve birlikteliğe odaklanıyor.' sözleriyle ödül töreninin öneminin altını çizdi. Gecenin tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER: GREEN CARPET FASHİON AWARDS , 2020 GCFA , ÖDÜL TÖRENİ , ZENDAYA