22 Mart 2021

Valentino’dan Kahkahalardan İlham Alan Yeni İşbirliği

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Valentino, komedyen ve sosyal medya yıldızı Elsa Majimbo’nun kitabını yayımlayarak yenilikçi bir adım daha atıyor.

valentinoValentino

Moda sektöründeki yenilikçi duruşuyla bilinen Valentino, bir kere daha markanın hikâyesine uygun yeni yüzler ve işbirlikleri yapma konusundaki kararlılığını kanıtladı. Son olarak yeni nesil aktrislerden Zendaya ile bir kampanyaya imza atan marka, Instagram'da 2,2 milyon takipçisi olan Majimbo'nun çocuk kitabını yayımlayacak. Elsa Majibo ve Mohamed Kheir tarafından yazılan ve Valentino tarafından sunulan The Alphabet for Kids & Adults, dünyayı aynı zamanda hem derin hem de eğlenceli bir perspektifle sunuyor. Piyasada satılmayacak kitap için Majibo, “Çocuklar için tasarlanmış cümleler olsa da yetişkinlerin de okurken eğleneceğine eminim,” diyerek kitabın farklı kuşakları birbirine bağlayabilecek güçte olduğunu vurguluyor.

Valentino’nun, zeki ve alaycı mizah anlayışıyla tanınan Majimbo ile yaptığı bu işbirliği markaya yeni bir hikâye anlatımı ve anlatıcısıyla, yeni bir izleyici kitlesine ulaşma fırsatı verecek. Aynı zamanda bu işbirliği, Majibo’nun moda dünyasına attığı ilk adım.

19 yaşındaki yıldız da bu işbirliğinin kendisini özgür ve rahat hissettirdiğini belirterek, "Projeye inandılar, sevdiler ve beni desteklediler. Bu özel kitabı dünyaya sunarken Valentino ailemin desteğini aldığım için çok mutluyum,” diyerek heyecanını paylaştı.

 

 

ETİKETLER: VALENTİNO , ELSA MAJİBO