25 Mayıs 2021

Sarı Saçlara Tam Destek

Sarı saçlara sahip olmanın biraz cesaret, biraz da özveri gerektirdiğini biliyoruz. Kusursuz sarıyı korumak için yapılması gereken, doğru ürünleri kullanıp doğru bakımı sağlamak. Kérastase, yeni Blond Absolu Cicaextreme serisi ile sarı saçların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.  

kerastaseSarı saçlar istenilen tona gelene kadar pek çok işleme maruz kalıyor ve hangi saç tipine sahip olursanız olun güçlü bir bakım gerektiriyor. Kérastase’ın dört tüketici ürünü ve bir de salon bakımından oluşan yeni serisi Blond Absolu Cicaextreme, etkili içeriği ile saçların öncelikli ihtiyacı olan yoğun nemlendirmeyi sağlıyor.  Formülünde bulunan ikili Hyalüronik Asit ve Edelweiss Yağı’nın eşsiz birleşimi sayesinde sarı saçları yüzde 94* daha güçlü ve yüzde 85* daha nemli bir hale getiriyor. Seri içerisinde bulunan Le Bain Cicaextreme saç banyosu, krem dokusu ile bakım ritüelinin ilk adımından itibaren saçı yumuşatarak arındırıyor. Zorlu bir saç tipine sahip ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan sarışınlar için geliştirilen Masque Cicaextreme maske ise açma işlemi sonrası hasar gören saçı derinlemesine nemlendiriyor, onarıyor. Bununla birlikte saçların daha parlak ve canlı görünmesine de destek oluyor.

kerastaseSıra geldi serinin yıldız ürünlerinden Huile Cicaextreme bakım yağına. Oldukça hafif bir yapıya sahip bu ürün, işlem görmüş sarı saçları güçlendirirken aynı zamanda saça eşsiz bir parlaklık etkisi kazandırmayı hedefliyor. Saçı desteklerken gece bakımını da ihmal etmemek gerekiyor. Cicaextreme serisi içerisinde bulunan Sérum Cicanuit gece serumu, saçta açma işlemi sonrası meydana gelen hasarı gece boyunca belli ölçüde azaltarak kullanım sonrası saçların yüzde 74** daha nemli bir hal almasını sağlıyor. Yatmadan önce uygulanan bu güçlü içerik, uykunun mucizevi etkisini saçlarınıza taşıyor. Dünyanın en ünlü esmerlerinden olan Emily Ratajkowski’nin, Blond Absolu serisi ile sarışın olmayı göze aldığını da hatırlatmadan geçmeyelim.

Kérastase’ın yeni Blond Absolu Cicaextreme serisini daha yakından keşfetmek için danışman salonları ziyaret etmeyi unutmayın.

 *Şampuan ve maskenin birlikte kullanımı sonrası Instrumental Test

** Cicanuit gece bakımı uygulamasından sonra Instrumental Test

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , KÉRASTASE