LIVING
LIVING

08 Ekim 2021

İsveçli Bir Uyku Hikayesi

Hälsa İsveç dilinde sağlık demek. Son dönemlerde hepimizin gündeminde sağlık varken uyku ve sağlık arasındaki ilişkinin de altını çiziyoruz. İsveç anlayışından ilham alan zamansız tasarımların yer aldığı Hälsa'da hayatı daha iyi yaşamanın nasıl mümkün olduğuna odaklanılırken sağlıklı uyku da yeniden keşfediliyor. 

Ne fazla ne az. Tam kararında. Bir İsveç yaşam felsefesi olan lagom, hayatımızdaki tüm aşırılıklardan kurtulmayı ve her şeyin “tam kararında” olmasını tavsiye ediyor. İskandinav sadeliğini benimseyen bu yaklaşım, tüm yaşam alanları ve anlarında karmaşadan uzak, daha dengeli, daha sağlıklı ve daha özgür bir hayat vaat ediyor.

Tam kararında bir hayatın temelinde keyifli bir uyku var. Her günü dengeli geçirmenin ilk adımı bir önceki gecede atılır. Güne dengeyle başlamak için Hälsa uyku ürünlerini buradan keşfedebilirsiniz.

Gerçek Özgürlük için Her Şey Tam Kararında

halsa

“Tam kararında” bir hayat için ihtiyaç duymadığımız fazlalıklardan kurtulmak önemli. Hälsa Lappland’ın dengeli İsveç yaşam felsefesi “lagom”a dayanan tasarımının nedeni bu: Tam kararında bir hayata her sabah yatağımızda başlıyoruz. 

Kararında Bir Hayat için Sakin & Huzurlu Anlar

halsa

Hayatın yoğun temposu ve karmaşası içinde “duracak” anlarınız ve alanlarınız olmalı. Mutlaka birçok mola vermelisiniz. Çünkü kesintisiz tempo veriminizi de motivasyonunuzu da azaltır. Närke’de geçen huzurlu bir uyku, hayatın yorucu ritmi içerisinde kaliteli bir mola sağlayabilir. 

Aradığımız Huzur Derin Bir Nefeste Saklı

halsa

Dingin, sakin bir ruh haliyle başladığınız bir günde her şey kolayca akar. Derin bir nefes alın ve yavaşça bırakın: İçinizdeki sükûnet hayatınıza yansısın. Sürdürülebilir bir dünya hepimizin daha huzurlu olmasıyla, huzur ise tutumlu olmak ve paylaşmakla mümkün. Daha fazlasına ihtiyaç yok. Benzersiz uykuyu garantileyen Småland gibi: Ne eksik, ne fazla. Tam kararında!

Hayatla Mutlak Uyum

halsa

Hayatı tam kararında yaşamak çevrenizde akıp giden enerjiyle mutlak bir uyum anlamına geliyor. Ne direnmeli ne de yetişmeye çalışmalı... Kabul edin, hayat bildiği gibi akacak. Bırakın aksın. Bıraktığınız anda uyum kendiliğinden başlayacak. Bırakabilmek ise stresten kurtulmak ve değerlerimize sahip çıkmakla mümkün. Stresten uzak, hayatla uyumlu sabahlara uyanmak için Storsjön’de geçireceğiniz saatlerin değeri bambaşka olabilir. 

Derinden Hissedeceğiniz Benzersiz Bir Ferahlık

halsa

Üstünüzde hissettiğiniz baskı ve yükler azaldıkça hayattaki huzurunuz artar. Ferahlarsınız. Benzersiz ve gerçek ferahlık hissedeceğiniz muhteşem bir uyku ise Hälsa’nın ince el işçiliği sanatında saklı.

Ekolojik sertifikalı, özel üretim keten kumaşın yumuşak ve serin dokunuşu sayesinde bir yatağın sunabileceği en rahatlatıcı konfora sahip olabilirsiniz. Ruh halinize iyi gelecek dengeli ve tam kararında bir uyku için Norrbottens harika bir seçim.

Fazlasından Vazgeçmek Hayatı Dengeler

halsa

İhtiyacımızdan fazlasını tüketmek bilinçli bir davranış değil. Öte yandan olması gerekenden vazgeçmek zorunda da değiliz. Tam ihtiyacınız kadar tükettiğiniz ve fazlasını paylaştığınız bir hayatta çok daha iyi hissedeceksiniz. Elbette iyi hissetmek, nasıl uyuduğunuzla yakından ilgili. Dengeli bir uyku için Karlstad en iyi seçim.

Sürdürülebilir Mutluluk

halsa

Hälsa yatakları sürdürülebilir mutluluğu merkezine alan İsveç dengeli yaşam felsefesine uygun şekilde üstün teknoloji ve el ustalığının birleşimi ile üretilir. Yatakların konfor ve kalitesinin sırrı doğal lateks malzemelerde, doğal pamukta ve bunları bir araya getiren üstün üretim teknolojisinde saklıdır. Skellefte, tam kararında uyku keyfi sunuyor. 

Hayatın Her Alanında Temizlik

halsa

Çevreniz derli topluysa, etrafınızdakiler pozitifse, iyi hissettiğiniz konularla ilgileniyorsanız, negatif düşüncelere kapılmıyorsanız hayatın her alanında temiz kalabilirsiniz. Özel teknolojisiyle kusursuz hijyen sunan Jönköpings’te uyuyup uyanmak dengeyi desteklemek için doğru bir başlangıç.

Konu Önceliklerse Güç Sizde

halsa

İşte ya da özelde... 

Çalışma arkadaşları, müşteriler ya da yakınlarınız mutlaka acil taleplerde bulunacaklar. Hiç beklemediğiniz anlarda yetişmesi gereken işleriniz çıkacak. 

Bu gibi durumlarda yaşanan stresin iki önemli nedeni var: Birincisi gerçeklere direnç, ikincisi önceliklendirme yapamamak. Hayat bu. Aciliyetleri baştan kabul edin. 

Önceliklendirmeye ise stres seviyenizi düşürecek yatağı seçerek başlayın: Skåne 

Özenli Tercihlerden Gelen Rafine Zevkler

halsa

Bilinçli yaşayan insanların ortak özellikleri var. Hayatı ve hayata dair olanları ayrıştırabiliyor olmak, tercihlerini özenle yapmak ve bunların sonucunda biriken rafine zevkler... Bu zevklere hitap eden ve tutarlı çizgilerinden ödün vermeyen bir yatak var: Stockholm

Değişimin İçinde Arınmak

halsa

Değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğunu biliyoruz. O halde çevremizde olan değişimlere karşı durmak yerine dahil olarak değişimle arınmayı tercih edebiliriz. Değişimden sakınmak yerine değişime ayak uydurarak daha iyi versiyonunuzla tanışmak mümkün.

Günlük hayatta zamanı yönetebilmek hayatı yalınlaştırmakla yakından ilgili. Bugünü doğru ihtiyaçlarla dizayn edip gereksizlerden arındırmak geleceğe pek çok alanda katkı sağlar. Yani bugünün uykusunu Jämtlands yatakta almak yarına daha iyi bir pencere açmaya karşılık olabilir.

Bugünü doğru dizayn etmek için sağlıklı uyku serüvenine tam buradan başlayabilirsiniz.

ETİKETLER: HÄLSA , YATAK , İYİ UYKU