LIVING
LIVING

27 Mart 2021

Dış Mekan Aydınlatmalarını Bahçenizin Stiline Göre Planlayın

Zamanımızın neredeyse tümünü dış mekanlarda geçirmek istediğimiz yaz mevsimi yaklaşırken bahçenizde dinlenmek, güneşin batışının ardından terasınıza düşen romantizmi devam ettirmek ya da arkadaşlarınızı ağırlarken huzurlu bir ortam yaratmak için dış mekan aydınlatmalarının, ortam ambiyansını bambaşka bir noktaya taşıyan gücünden ilham almayı unutmayın. 

Sosyal yaşantımızın bambaşka bir forma dönüştüğü bu dönemde, dış mekanda geçen zamanın sağlıklı şekilde devam edebilmesi için mümkün oldukça kendi alanlarımızı yeniden kurgularken 30 yıldır ithal ve özel üretim aydınlatma konusunda başvurulan en deneyimli adreslerden biri olan TEPTA, şık ve fonksiyonel aydınlatmalarından önerilerde bulunuyor.

TEPTA’nın malzemeleri ve renkleri ile doğal dokunun içinde kaybolan armatürlerinin yanı sıra, heykelsi armatürleri de bahçe düzenlemelerine sıra dışı bir estetik anlayışı katıyor. Doğal elementlerin büyüleyici güzelliğinden ilham alan dış mekan aydınlatma serileri kendi ışık bahçenizi oluşturmanıza imkan verirken; mobil armatürler sadece bahçelerde değil, park, sahil ve kamp alanlarındaki keyifli anlara eşlik ediyor. 

 

ETİKETLER: TEPTA , AYDINLATMA , #VOGUELIVING