11 Nisan 2013

İki Kat Güzellik

Spa uzmanlarına göre en iyi cilt bakımı şu iki adımın mükemmel dengesi üzerine kurulmuştur:
İstenmeyenleri ciltten uzaklaştırmak ve cildin kaybettiklerini yerine koymak. Peki artık evde bu iki güzellik rutinini birleştirebileceğinizi ve en üst düzey cilt hissine ulaşabileceğinizi söylesek?
Epilasyon ve peeling alanındaki gelişmeler sayesinde, artık tek bir cihazla istenmeyen
tüylerinizi ortadan kaldırabilir ve cildinize bakım yapabilirsiniz. Epilasyon başlığı en kısa tüyleri bile ağdadan çok daha iyi alırken, peeling başlığı cildinize, elle yapacağınız bir peeling’e göre çok daha doğal bir parlaklık verir. İki güzellik bakımı tek bir cihazda!

Silk-épil 7 SkinSpa

Kısa tüylerde ağdadan, cilt bakımında peeling’den üstün performans. *
*Elle yapacağınız peeling ile karşılaştırılmıştır.

1. En kısa tüyleri bile alır.
En Etkili Islak & Kuru epilatör:

• Ağdanın alabileceğinden 4 kat daha kısa olan, 0,5 mm uzunluğundaki tüyleri bile alır.
• Daha rahatlatıcı bir deneyim için suda da kullanılabilir.
• Ekstra nazik ve kusursuz tüy alımı için yüksek frekanslı masaj sistemi ve Smartlight
aydınlatma ışığı bulunur.

2. Cilde doğal parlaklığını geri kazandırır.
En Etkili Islak & Kuru epilatör:

• Elle fırçalamaya göre cilde 4 kat daha etkili şekilde bakım yapar.
• Dakikada 3.000’den fazla kez titreşerek cilde masaj yapan mikro titreşimleri sayesinde, cildi ölü deri hücrelerinden arındırır.
• Cilt yüzeyinin yenilenmesi için cildi uyarır.

Müzisyen Sofie Winterson Braun Silk-épil 7’nin yeni yüzü, bacakları ve sesidir. Sofie’ye göre müzik “ruhun spa’sıdır” ve canlı, enerjik ve güzel hissetmenizi sağlar. Braun.com’u ziyaret edin ve Sofie’nin Braun için ve sizin muhteşem, dinlendirici ev spa deneyiminiz için yazdığı son şarkısı “Your Eyes”ı dinleyin.

Braun dermatologlar tarafından da öneriliyor. İşte ünlülerin dermatologu Dr. Brazzini’nin cilt bakımı, epilasyon ve Braun hakkındaki görüşleri:


“Peeling ve epilasyonu birleştirmek kesinlikle faydalı. Çünkü, kadınlar parıldayan, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt ister. Kişisel olarak ben, yeni Silk-épil SkinSpa’yı gerçekten beğeniyorum. Peeling fırçası cildinizin yüzeyinden kuru ve ölü hücreleri nazikçe arındırıyor, cildinizi yenilemek üzere uyarıyor, onu sağlıklı ve parlak hale getiriyor.

Epilasyon en etkili tüy alım yöntemlerinden birisi. Ben, ağda yerine epilasyonu öneriyorum. Silk-épil SkinSpa, ağdanın alamayacağı en kısa tüyleri bile alıyor. Islak cilt üzerinde çok etkili. Ilık suda kullandığınızda cildinizi rahatlatıyor. Tüyleri kökten alıyor ve 4 haftaya kadar bacaklarınızın pürüzsüz olmasını sağlıyor. İki güzellik bakımının bir arada oluşu cildinize sağlıklı ve genç bir görünüm kazandırıyor. Sanki spada bir gün geçirmişsiniz gibi.”

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlgili Başlıklar