12 Mayıs 2014

İdeal yaşlanmaya ne dersiniz?

İçeriğinde temel aktif madde Kambucha'nın yenileyici özelliğini barındıran yeni nesil anti-aging kremi Vichy Idéalia yaşlanma etkisi üzerinde etkinlik gösteriyor ve cilt kalitesi üzerinde etkili bakım sağlıyor.

 

 

IDÉALIA GÜNDÜZ BAKIM KREMİ

Vichy’nin cilt kalitesini iyileştiren yeni nesil bakım kremi Idéalia ile ilk uygulamadan itibaren cildiniz daha ışıltılı görünür.

* Gözenek görünümünde azalma,

* Cilt renk tonu eşitsizliğinde düzelme,

* Kırışıklık görünümünde azalma sağlar.

 

IDÉALIA BB KREM

Idéalia BB krem içeriğindeki Kombucha ve gelişmis¸ UV Filtre Sistemi ve ışık yansıtıcı pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü, soluk ve düzensiz cilt renk tonuna anında ışıltı verir. Ayrıca SPF 25 güneş koruma faktörü içerir.

 

IDÉALIA LIFE SERUM

Idéalia Life Serum, içeriğindeki aktif madde birleşimi [LR2412+LHA] ile yaşamın cilt kalitesi üzerindeki yıpratıcı etkilerine karşı savaşır. Dört haftadan itibaren, gözenekler sıkılaşmış, cilt dinlenmiş ve sağlıklı görünür. (Klinik skorlama 40 kişi)

 

IDÉALIA PRO - Koyu leke giderici

Düzensiz melanin üretimi ile ilgili cilt üzerinde yapılan araştırmalardan esinlenmiştir. Koyu lekelerde gözle görülür azalma olur.

Homojen görünümlü ve ışıldayan bir cilt sunar. (Kozmetoklinik çalışma, 30 kişi)

 

IDÉALIA GÖZ BAKIM KREMİ - Vichy'den ilk göz çevresi idealleştirici bakım

İçerdiği DRM-Bright kompleksi, kafein, B3 vitamini ve anında aydınlatıcı etkenlerle ideal göz çevrenize kavuşmanızı engelleyen tüm faktörlerle savaşır.

Koyu halka görünümünü azaltır, göz çevresini aydınlatır ve ışıltı verir, cilt daha pürüzsüz, çizgiler daha belirsiz görünür.

 

Bu tecrübeyi yaşamaya ne dersiniz?

 

O zaman sizi ideal cildinizi keşfetmeye davet ediyoruz. Hem de annenizle birlikte... Ondan öğrendiğiniz faydalı bir ipucunu bizimle paylaşın. Editörlerimiz en yaratıcı cevabı seçsin, Haziran sayısında yer alma şansını yakalayın.

 

Yarışmaya katılmak için tıklayın.

 

 

 

YARIŞMA BAŞVURU VE KATILIM KOŞULLARI

“Yarışma Başvuru ve Katılım Koşulları” başlıklı işbu bilgilendirme yazısı (“Katılım Koşulları”), Doğuş Yayın Grubu A.Ş. tarafından 28 Nisan 2014 ile 11 Mayıs 2014  tarihleri arasında Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin içerik sahibi bulunduğu www.vogue.com.tr üzerinden “Annenle yaşadığın en özel anı paylaş, Vogue Türkiye Haziran sayısında yer al” isimli yarışmaya (“Yarışma”) ilişkin, https://www.vogue.com.tr  alan adlı internet sitesi (“Site”) üzerinden yapılacak başvuru ve katılım koşullarını belirlemektedir.

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş. tarafından Site üzerinden gerçekleştirilecek olan “Ödüllü Yarışma” (“Yarışma”) katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Yarışmacı, Yarışma’ya katılmakla, bu koşulların tümünü okuduğunu, tamamına sahip olduğunu ve bu koşullara herhangi bir itirazının bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan, ve taahhüt etmiştir.  Yarışma, Site üzerinden 28 Nisan 2014 tarihinde başlayacak ve 11 Mayıs 2014 tarihinde, saat 16:00'da sona erecektir.

 

Yarışma’nın duyuruları Site, Doğuş Yayın Grubu A.Ş’nin imtiyaz sahibi bulunduğu Vogue Türkiye isimli dergi (“Vogue Türkiye Dergisi”) ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’ye ait twitter hesaplarından yapılacaktır.

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin Yarışma’yı iptal etme, dilediği zamanda Yarışma’nın tarihini ve koşullarını ve ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

Yarışmacılar, Site’de yer alan başvuru alanında bulunan formu doldurmak suretiyle Yarışma’ya katılacaklar.

 

Her Yarışmacı, fotoğrafını yüklemeden önce Bilgi Formu’nu doğru ve eksiksiz doldurmak zorunda olup aksi takdirde ödül kazanma hakkının bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Yarışmacılar,Yarışma’ya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

Yarışmacılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, VICHY ve/veya Doğuş Yayın Grubu A.Ş. sorumlu tutulamaz.

 

Yarışmacılar, Site’de bulununan formu doldurup sorulan sorunun cevabını tam ve doğru olarak yazmayı ve bu bilgiler ile bağlı olduklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

Yarışma’ya katılanlar, fotoğraf/larının ve ad-soyad bilgilerinin görünmesine ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş. ile VICHY tarafından mecralarda ve dergilerde kullanılmasına muvafakat etmiştir.

 

Yüklenen fotoğraflar, Yarışmacılar’ın kendi fotoğrafları olmalıdır. Aksi durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.

 

Yarışma ile ilgili tüm işlemler ücretsizdir.

 

Bu Yarışma’ya 18 yaşından küçükler de katılabilir fakat ödül almaya hak kazanamazlar. Ancak 18 yaşından büyük yarışmacılar ödül kazanma hakkına sahiptir. VICHY Çalışanları ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş. çalışanları katılabilir fakat ödül kazanma hakkına sahip olamazlar. Yarışma’ya tam fiil ehliyetine sahip yasal ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olan ve cinsiyeti kadın olan gerçek kişiler katılabilir.

 

Yarışma’yı kazanan 2 kız çocuk ve anneleri, Site adresinden ve Vogue Türkiye twitter hesabından açıklanacaktır. Kazanan 2 kız çocuk ve anneleriyle iletişime geçilecek ve Doğuş Yayın Grubu A.Ş’nin imtiyaz sahibi bulunduğu Vogue Türkiye isimli Dergi (“Vogue Türkiye”) için fotoğraf çekimi yapılacak ve Vogue Türkiye Haziran 2014 sayısında yayınlanacaktır.

 

Kazananlar, 13.05.2014 tarihinde www.vogue.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.

 

Juri, Vogue Türkiye Degisi’nin editörlerinden oluşmaktadır.

 

Kazanan her bir kişi tek bir ödül sahibi olabilmektedir. Ödül VICHY bakım seti ve kazananlara ait fotoğraf çekiminin Vogue Türkiye Haziran 2014 sayısında yayımlanmasıdır.

 

Sadece kadın Yarışmacılar uygulamaya katılabilmekte ve ödül kazanabilmektedir.

 

Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş, hile yapan Yarışmacıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki Yarışmacı’ya geçer.

 

Kişilerin, gerçek profilleri ile Yarışma’ya katılmaları gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Doğuş Yayın Grubu A.Ş sorumlu değildir.

 

Yarışma sonunda kazananların isimleri, Doğuş Yayın Grubu A.Ş tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.

 

Yarışmacılar, Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’ye açıkladıkları içeriklerin ve fotoğrafların yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Doğuş Yayın Grubu A.Ş. ile VICHY’nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Yarışmacılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Doğuş Yayın Grubu A.Ş’nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

 

Yarışmacılar diğer Yarışmacılar’ın siteyi kullanmasını ya da dilediği gibi kullanmasını engellememeyi kabul beyan ve taahhüt ederler.

 

Yarışmacılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım (Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği siteye gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Doğuş Yayın Grubu A.Ş, ilgili Yarışmacı’ya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş., sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Doğuş Yayın Grubu A.Ş., özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Doğuş Yayın Grubu A.Ş.'den kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. VICHY ve/veya DoğuşYayın Grubu A.Ş., Sayfa aracılığıyla üçüncü kişiler tarafından yönetilen, üçüncü kişilerin içerik veya yer sağlayıcısı olduğu internet sitelerine bağlantılar verebilir, Yarışmacı’ları bu sitelere yönlendirebilir. VICHY ve/veya DoğuşYayın Grubu A.Ş.’nin, bu sitelerde yer alan bilgilere, ürünlere ve/veya hizmetlere ilişkin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde yer alan bilgi ve materyaller “olduğu gibi”, herhangi bir değişikliğe uğratılmaksızın yeniden iletilmektedir. VICHY ve/veya Doğuş Yayın Grubu A.Ş., anılan sitelerden sağlanan içeriğe, içeriğin doğruluğuna, güvenilirliğine ve/veya bu sitelerde var olduğu söylenen işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağına, sorunlu yanlarının giderileceğine ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dâhil olmak üzere, bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğuna/olacağına ilişkin hiçbir garanti vermemektedir.

 

Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin, Yarışmacılar’ın ve Kazana kişinin adlarını, fotoğraflarını, Site ve twitter hesaplarında yer alan her türlü bilgiyi; dilediği yerde, sayıda, sıklıkta ve süreyle kullanmakta serbesttir. Yarışmacılar, Yarışma’ya katılmakla bu hususu peşinen kabul eder ve fotoğraflar ile birlikte Yarışma’da kullandığı her türlü bilgi, fotoğraf, görüntü, ad-soyad bilgilerinin Doğuş Yayın Grubu A.Ş. tarafından kullanılmasına muvafakat ettiğini beyan ve taahhüt eder

 

Bu Yarışma hiçbir şekilde Facebook'un sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir. Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

 

Yarışma, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nin iznine tabi değildir.

 

Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiştir.

İlgili Başlıklar