20 Eylül 2011

İdeal olan cilt tonu eşitliği

Estee Lauder Idealist Even Skincare Illuminator
"İhtiyacımız olan tek şey cilt tonu eşitliği" söylemiyle başladı Estee Lauder basın toplantısı. Yapılan son araştırmalara göre, ne çizgiler, ne cilt lekeleri, ne kızarıklıklar şikayelerin en başında geliyor. Eşit bir cilt tonu arayışı şu andaki ortak tutku. Aslında bu istek makyaja olan ihtiyacı düşündükçe çok mantıklı geliyor. Fondöten sürmemizin sebebi tonu eşitlemek. Ciltte çeşitli kızarıklıklar, sivilce izleri ve lekeler olmadığı takdirde fondötene de ihtiyaç yok. Ayrıca çizgiler de duru ortamda göze batmıyor.

Bu senaryoya göre Estee Lauder'in Idealist serisinden çıkan Even Skintone Illuminator serumu ideal cilt renk tonu için çağrıda bulunuyor.
Idealit Even Skintone Illuminator yoğun yapılı hassas serum yağ içermiyor. Anında parlaklık kazandıran serumda tüm cilt renklerine uyan yansıtıcı optikler bulunuyor. Cilt doktorları ve göz doktorları tarafından test edilen Even Skintone Illuminator, 2 hafta gibi kısa bir sürede cildin yüksek sesli noktalarının sesini kısıyor. Klinik deneylerde %64 kadın cilt tonu eşitsizliklerinin kısa sürede giderildiğinin altını çiziyor.

Gece gündüz kullanılan serum temiz cilde sürülüyor. Daha sonra nemlendirici uygulanıyor.

30 ml ve 50 ml referansları bulunan serumun fiyatı, 165 TL ve 250 TL. 

İlgili Başlıklar