15 Aralık 2014

Doğru Hediyeyi Seçin

Braun güzellik elçisi Jessica Alba, birine doğru hediyeyi almanın yolunu iyi bilenlerden. O gece sevdiğiniz insanın paketi açtığındaki ifadesi tüm yıl devam etsin, kendini her zaman özel hissetsin istiyorsanız doğru hediyeyi seçmelisiniz. Alba  “Doğru hediyeyi seçmek, yaratıcılık, hediye vereceğiniz kişinin istediklerini bilmek ve hediyenin kendi başına bir anlam ifade etmesi arasında iyi bir denge kurmaktır,” diyor. Bu yüzden hediyede karşınızdakinin hayatında değişiklik yaratacak bir tercih önemli.

 

KADINLARA ÖZEL

Bu yıl hayatınızdaki özel kadını dünyanın ilk ikisi bir arada yüz epilatörü ve temizleme cihazıyla mutlu etmeye ne dersiniz? Braun Face, gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini ve daha saf ve parlak güzellik için çok hassas bir yüz epilasyonu sağlıyor. Dünyanın bir numaralı epilatör markası Braun’un bu mucize ürünü cilt için tam bir yatırım. Çünkü teninizin daha pürüzsüz, daha taze ve kusursuz görünmesi için tek bir düğmeye basmanız yeterli. 

Yine Braun Silk-épil 7,  özel yılbaşı hediye paketiyle ideal bir seçenek.  İçinde dünyanın en verimli ıslak&kuru epilatörünün yanı sıra ekstra tıraş başlığı, kırpıcı, verimli ve hassas yüz başlıkları ile güzellik kesesi yer alıyor. 

 

Kadınlar için saçları neredeyse her şey demek. Bu yüzden Braun SensoDryer ve Braun Style & Go ile o özel kadının yeni tarzlar keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Sıradan saç kurutucularının rakip olamadığı Braun SensoDryer, ısıyı dakikada 600 kez ölçen akıllı sensörü sayesinde tutarlı bir optimal ısı kontrolü sağlayarak saçların sağlıklı görünümünü koruyor, evinizin konforunda sizlere profesyonel performans sunuyor. Çantaya sığabilen kompakt boyuttaki Braun Style & Go, mini saç kurutma makinesi ve mini düzleştiriciden oluşuyor. Seyahatler için kurtarıcı olan bu iki mucizevi ürünle, saçlar istenilen her yerde kolayca şekillendirilebiliyor. 

 

ERKEKLERE ÖZEL

Hayatınızdaki özel erkeğin günlük rutinine katkı sağlayabilir, dünyanın bir numaralı folyo tıraş makinesi Braun hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Hassas ciltler için ideal rahatlatıcı bir tıraşın canlı ve ferahlatıcı deneyimini yaşaması için ona gereken dünyanın ilk ve tek aktif soğutma teknolojisine sahip Braun Cooltec tıraş makinesi. Ya da duşta kullanabileceği bir tıraş makinesiyle pratik bir çözüm sunabilirsiniz. Pürüzsüz, yakın tıraş imkanı sunan, tıraş köpüğü veya jelle birlikte kullanılabilen Braun Waterflex tıraş makinesi ideal tercihi olacaktır.

Mükemmeliyetçi ve her şeyin en iyisini deneyen erkeklerdense onu Braun’un mükemmel yakın tıraş için en gelişmiş teknolojisini sunan Braun 7 serisi ile tanıştırabilirsiniz. Eşsiz akıllı sonik teknoloji 10,000 mikro titreşim ile her bir dokunuşta daha fazla sayıda kılın yakalanmasına yardımcı olmakta ve bu şekilde Braun tarafından sunulan en kusursuz ve rahat tıraş deneyimini sağlamaktadır.

Saç ve sakal konusunda farklı stiller denemeye açık birine hediye alacaksanız Braun Cruzer Beard&Head onun için. Tek bir parmak dokunuşu ile hassas uzunluk ayarı yapabilmeye olanak sağlayan bu cihaz, erişilmesi zor alanlarda bile 6 ayrı uzunluk seçeneğiyle kolay kesim yapılabilmesini sağlıyor.

Jessica Alba “Birlikte olduğum erkeğin bakımlı olmasından hoşlanırım ve bu sürecin onun için iyi bir deneyim olmasını isterim. İşte bu nedenle tıraş makinesinin gerçekten de iyi bir hediye olabileceğini düşünüyorum. Braun’un kaliteyi temsil ettiğine inanıyorum. Yıllarca dayanan, her gün kullanabileceği ve gerçekten de ihtiyaç duyduğu Braun tıraş ürünleri yılbaşı için ideal bir hediye seçeneği… “ diyor.

 

Hediyenizi seçerken yılbaşı indirim kuponlarını kullanarak Braun teknolojisini indirimli fiyatlara seçili alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.braun.com.tr

 

Bunun yanı sıra 15 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında Braun saç bakım, epilatör ve tıraş ürünlerinden satın alan kadınlara manikür veya pedikür, erkeklere 3 aylık dergi aboneliği hediye. Detaylar için www.hediyembraundan.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

ETİKETLER: JESSİCA ALBA , BRAUN