07 Nisan 2011

Doğal güzellik çeşmesi

Cildi beslemek, doğal görünümünü tutmak ve sağlıklı bir şekilde korumak için Chanel yepyeni bir gençlik çeşmesi keşfetti. Cildin parlaklığını ve saflığını koruyan bu yeni formülün özünde kamelya petalları var. Bugüne kadar kozmetik ürünlerinde de orijinal ve inovatif adımlar atan Chanel, Hydra Beauty Serum ile yeni bir seriye imza atmış oluyor: Yeni jenerasyon hidrodinamik cilt bakımı.

 

 

Cildin doğal biyolojik nem dengelerini baz alan mekanizması ile Hydra Beauty Serum, koşullar ne olursa olsun, epidermisin her tabakasına işliyor. UV ışınlarından çevre kirliliğine, sigara kullananlardan strese dayalı yorgunluğa kadar farklı etkenlere rağmen cildin kuruluğunu önlüyor.

 

 

Neden kamelya? Yumuşaklığın ve kırılganlığın simgesi olan kamelya, sadece bir çiçek olduğu için değil, Coco Chanel'in de favori çiçeği olduğu için önemli. Aynı zamanda hayatının aşkı Boy Capel'i anlattığı için amblem olarak seçen Coco Chanel'den bugünün kadınına da bir mesaj niteliğinde. 

 

 

Daha ipeksi bir dokunuş ve berrak bir görünüm için kamelya petallarından geliştirilen formülüyle Hydra Beauty Serum, hücrelerdeki orijinal nem değerlerini bularak ortaya çıkarıyor ve koruyor. Günümüzde güneş ışınlarının da zararlarını göz önüne alacak olursak, yaz için böyle bir bodyguard'a ihtiyaç duyulacağı kesin.

İlgili Başlıklar