21 Eylül 2011

Ciltte diriliş

Kiehl's Rosa ArcticaDirilişten bahsedince mitolojiden bir karakter gibi beliriyor Rosa Arctica. Niçin böyle bir girizgaha değer olduğunu şöyle açıklayalım: Haberlea Rhodopensis (Rosa Arctica) çiçeği, doğada maksimum 31 ay boyunca susuz şekilde yaşayabiliyor. Gerekli nem koşulları sağlandığındaysa birkaç saat içinde diriliyor.
Pek nadir görülen bu özellikten yola çıkan Kiehl's, yeni anti-aging kremini kuruyup dirilen bu çiçeği kullanarak formüle etti.

Diriliş çiçeği bazlı Rosa Arctica, cildin elastikiyetini artırıyor, çizgi ve kırışıklıklarda azalma sağlıyor. Cilt hücrelerindeki canlanmayı tetikleyen krem sıkı, hacimli ve pürüzsüz bir cilde kavuşturuyor. Özellikle kuru ciltler için önerilen Rosa Arctica kronolojik yaşlanma etkilerine müdahale ederek, cildi gençliğe doğru geri sarıyor.

50ml fiyatı 139 TL.

EDİTÖRÜN NOTU:
Kalın kıvamlı olan Rosa Arctica'dan çok az bir miktar alıp parmak uçlarınızda ısıtarak yüzünüze yedirerek kullanabilirsiniz. Keskin olmayan hafif bir çiçek kokusu kapağı açtığınızda sizi bekleyen güzelliklerin başlangıcı.  

İlgili Başlıklar