15 Aralık 2016

Cildinizde Suyun Mucizesi

neutrogena

Neutrogena, nemlendirici, cilt ve makyaj temizleyicilerden oluşan yeni "Hydro Boost Serisi" ile cilt bakımında yepyeni bir çağ başlatıyor. Ciltte nemlendirme etkisi gün boyu süren Water Gel ve Gel Cream nemlendiricilerinin yanısıra, Temizleyici Jel, Peeling Jel, Makyaj Temizleme Suyu, Temizleme Sütü ve Makyaj Temizleme Mendilinden oluşan komple bir cilt bakım serisi sunuyor.

Serinin Amerika’nın bir numaralı yüz bakım ürünü seçilen nemlendiricisi Neutrogena Hydro Boost Water Gel, yepyeni teknolojisi ve içeriği ile bildiğimiz tüm nemlendiricilerden farklı olduğunu ortaya koyuyor. Çünkü, Hydro Boost Water Gel, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen Hyalüronik Asit içeriği sayesinde, nemi yoğun bir şekilde cilde depoluyor. 

Neutrogena tarafından geliştirilen Hyalüronik Gel Matrix teknolojisi ile ciltte su tutmaya yardımcı oluyor. Sabahtan akşama kurumaya, sağlıksız ve donuk görünmeye neden olacak dış etkenlerle karşı karşıya kalan cilde tüm gün nem desteği sağlıyor. Cildi pürüzsüzleştiren,ve yumuşatan Neutrogena Hydro Boost nemlendiricinin kuru ciltler için yoğun nemlendirme özelliğine sahip, parfümsüz Gel Cream çeşidi de bulunuyor. Neutrogena Hydro Boost Gel Cream ise, cildi 48 saate kadar nemlendiriyor. Ayrıca, ürünün 4 haftada cilt pürüzlerini önemli ölçüde düzelttiği klinik çalışmalarla kanıtlanmış.

Nemlendiricilerden sonra Hydro Boost Serisinin diğer yıldız ürünleri temizleyiciler de suyun mucizesini sürdürüyor. Neutrogena patentli Barrier Care teknolojisi ile geliştirilen Hydro Boost Temizleyiciler, kir, yağ ve makyajı ciltte kalıntı bırakmadan temizlerken aynı zamanda cildi neme doyuruyor. Aynı zamanda nemlendirici etken maddelerle birlikte cilt bariyerini koruyor ve temizledikten sonra cildi kurutmuyor.

Bu bir tanıtımdır

İlgili Başlıklar