28 Ekim 2011

Bath&Body Works Türkiye'de

Bath Body Works

İstinye Park'ta 27 Ekim'de açılan Bath&Body Works'e yaklaşırken havadaki parfüm kokusunu takip ederek mağazaya direkt ulaşıyorsunuz. Kapıdan içeri girdiğinizde tüm duyularınızı saran bir renk ve koku atmosferleriyle eğlenceli bir seans geçirmeye başlıyorsunuz.

Önce parfümlere bakıyorsunuz; ardından gözünüze şeker renkleriyle duş jelleri çarpıyor. Bir ısırık almak isteyeceğiniz tatlı aromaların mum olduğunu son anda fark ediyorsunuz. Ev kokularındaysa hepsinden daha çok vakit geçiriyorsunuz.

Bath&Body Works'te mutlaka sizi tavlayan bir koku var. Kimi mum formunda, kimi losyon, kimi de parfüm... Kişisel bakım ürünlerinin mini boyutunun da oluşuysa markanın artılarından biri. Tam kararsızlara göre... Erkekleri de unutmayan Bath&Body Works'teki zengin ürün çeşitliliği için mağazaya vakit ayırmanızı tavsiye ederiz.

 

EDİTÖRÜN NOTU:

Çok yakında Türkiye'deki ikinci mağazasını Bağdat Caddesi'nde açacak olan Bath&Body Works, ilk kez ABD'de 1990 yılında kuruldu. Losyonlar, duş jelleri, parfümler, ev kokuları ve mumlar gibi ürünleri bulunuyor. Bath&Body Works; aynı zamanda Victoria's Secret, La Senza, Henri Bendel, White Barn Candle Co., ve C.O. Bigelow Apothecary mağazalarını da içeren Limited Brands, Inc. şirketler ailesinin bir markası.

İlgili Başlıklar