LIVING
LIVING

03 Nisan 2021

Ünlülerin Instagram Hesaplarından Yemek İlhamı

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

Reese Witherspoon

@katebosworth

Yeni bir tarif denemek istediğimizde, eskiden aile büyüklerimizin yaptığı gibi kalın kitapların içinde kaybolmuyoruz pek fazla artık. Çünkü sosyal medyanın gücü burada da devreye giriyor ve bizlere ilham vermek için sayısız içeriğe sahip. Üstelik sadece şefler ya da gurmeler değil, Hollywood dünyasının yıldızları da Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlarla mutfaklarına konuk ediyorlar bizleri. Geçtiğimiz yıldan beri devam eden bu akım sayesinde yeni tarifleri de kendimize uyarlama fırsatı buluyoruz bir bakıma. Peki, kimler, hangi yemeklerle ilham veriyor birlikte keşfedelim.

 

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Cameron Diaz (@camerondiaz)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Antoni Porowski (@antoni)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Natalie Portman (@natalieportman)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Florence Pugh (@florencepugh)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kate Bosworth (@katebosworth)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kate Hudson (@katehudson)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: YEMEK , İNSTAGRAM , YEMEK TARİFLERİ , REESE WİTHERSPOON , NATALİE PORTMAN , GWYNETH PALTROW