LIVING
LIVING

06 Nisan 2022

İstanbul Boğazı'nda Geleneksel Sofralar

Mandarin Oriental İftar sofraları

İstanbul’un en nefes kesici noktalarından birinde yer alan Mandarin Oriental Bosphorus, etkileyici manzarasıyla Ramazan ayında sizleri bekliyor. Baharın gelmesiyle akşamları boğazın büründüğü mükemmel manzara otelde iftar sofralarınıza eşlik edecek. İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan ve iki köprünün ortasında konumlanan otel, lezzetli tatların yer aldığı menüsüyle benzersiz bir iftar ziyafeti sunuyor.  

     Mandarin Oriental

Ramazan’ın vazgeçilmezi pideden pastırmaya, zeytinyağlılardan ev yemeklerine Türk Mutfağı’nın lezzetlerinin sunulduğu iftar menüsünde sıcak başlangıçlarda içli köfte, su böreği ve kuru patlıcan dolması gibi geleneksel tatlar öne çıkıyor. Ana yemek olarak, eski Ramazan sofralarından beri sofralarda yerini alan tandır ve safranlı pilavı sizlerle buluşturuyor.

Mandarin Oriental İftar sofraları

Ayrıca sofranın en can alıcı tatlı kısmında; güllaç ve baklava gibi tatlarında bulunduğu menüde ek olarak yer alan cezerye ve lokum büfesiyle geleneksel lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Yemeklere eşlik edecek şerbet, boza ve salep gibi birçok içecek de iftar menüsünde geleneksel anlarınıza ortak oluyor. 

Mandarin Oriental İftar sofraları

İftar sofraları ve düzenlediği etkinlikler ile tüm duyularınızı harekete geçirecek bir Ramazan akşamı yaşayabileceğiniz otelde, canlı fasıl programında keyifli anlar yaşayabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın yanı başındaki muhteşem manzaraya hakim Bosphorus Restaurant’ın bahçesinde sevdikleriniz ile lezzetli bir iftar sofrası sizleri bekliyor. Bosphorus Restaurant'ta keyifli bir Ramazan akşamı geçirmek ve menü hakkında detaylı bilgi almak için: +90 212 349 88 98 ; etkinlik ve davetleriniz için: +90 212 349 88 88 ya da moist-events@mohg.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

ETİKETLER: MANDARİN ORİENTAL , İFTAR , MANDARİN ORİENTAL BOSPHORUS