LIVING
LIVING

07 Temmuz 2022

Büyüleyici Atmosfer

                  Karnas Bağları

Bodrum her yaz birçok insanın tatil rotası olurken, içerisinde bulunan gizli her cennet misafirleri mutlu etmek için yeni bir heyecan oluşturuyor. Bodrum’da alışılmış turizmden çok farklı bir atmosfer sunan Karnas Bağları, asırlık zeytin ağaçları arasında bulunan doğa dostu şaraphane, mahzen ve çiftliğiyle farklı bir deneyim sunuyor. Zinfandel, Syrah, Cabernet Franc ve Vermentino üzüm türleriyle yapılan şarapları ve tarladan sofraya felsefesiyle yapılan lezzetli yemeklerinin de eşlik etmesiyle büyülü bir atmosfer içerisinde sizleri bekliyor. Ayrıca geleneksel ve sürdürülebilir yöntemlerle üretilen şaraplarıyla da daha ilgi çekici hale geliyor.

                            Karnas Bağları

Karnas Bağları zeytin bahçeleri, meyve ağaçları ve asmaların arasından geçen kıvrımlı bir yolu takip ederek sizleri selvi ağaçlarıyla çevrili terakota bir bina ile karşılıyor. Hem doğa içerisinde oluşu hem de binanın büyüleyici yapısı sayesinde kendinizi bambaşka bir yerde hayal edebilirsiniz. Arazi içerisinde bulunan ve Roma döneminde dikildiği söylenen 1000 senelik ihtişamlı zeytin ağacı dahil olmak üzere, hem genç hem de yüzlerce yıllık olan Memecik, Domat ve Gemlik türlerininde olduğu 2500 adet zeytin ağacına da ev sahipliği yapıyor.

               Karnas Bağları

Doğa içerisindeki romantik atmosferinde, şarap ve gastronomi sevenler için unutulmayacak bir deneyim sunuyor. Bu etkileyici doğa içerisinde, klasik müzik dinleyerek sıra dışı vakit geçirmek isteyenlerin arayıp yer ayırtması gerekiyor.

 

ETİKETLER: BODRUM , KARNAS VİNEYARD , ZEYTİN AĞACI