23 Mart 2022

Unutulmaz Bir Spa Deneyimi

 

Mandarin Oriental Spa

Düğün gününüz hayatınızda en unutamayacağınız günlerden biri. Fakat o gününün heyecanı ve mutluluğuyla yorgunluğunuz hissedilmeyecek hâle geliyor. Hazırlıklar, o günün heyecanı derken bedeninizi unutuyorsunuz. Düğünden önce rahatlamak ya da sonrasında yorgunluğunuzu atmak için, Asya mirasından ilham alan ve gün ışığına ev sahipliği yapan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’un sunduğu birbirinden farklı terapi ve bakımlar, düğün öncesi ve sonrası ruhunuzdaki dinginliği yakından hissetmenizi sağlayacak. Geniş Zen bahçelerini andıran spa içerisinde iki adet güzellik odası, meditasyon ve içsel rahatlama için tasarlanmış ısıtmalı detox ve hücre yenileme özelliklerine sahip Gharieni MLW Amphibia bakım kapsülleri ve özel jakuzinin bulunduğu, bahçeye açılan bir VIP odası da dahil, toplam 11 bakım odası yer alıyor.

mandarin oriental bosphorus

Ruhunuzu dinlendirin

Düğün öncesi bütünsel bir bakım tercih eden gelinler için birçok alternatif bulunuyor. İçerisinde canlandırıcı peeling, köpük masajı ve nemlendirici vücut maskesi ile birlikte bir saat süren Sultan Hamamı, canlandırıcı vücut ovmave köpük masajı ile 45 dakikalık bir bakım sunan Geleneksel Oriental Hamamı ve 30 dakikalık bir keyif ile Geleneksel Türk Hamamı, bu özel güne hazırlanan gelinlerin düğün öncesi tercih edeceği özel ritüellerler arasında yer alıyor. Sultan Süit Deneyimi adlı SPA bakımı ise masaj, cilt bakımı ve 1 saat süren jakuzili oda kullanımı ile gelin ve damatların düğün yorgunluğunu üzerinden atabilecekleri özel bir terapi sunuyor. Bu bakım içerisinde yer alan Tian Quan terapi, Aromatikjakuzi, Aromaterapi masajı ve kişiye özel yüz bakımıyla hem vücudunuz hem de ruhunuz dinleniyor.  

Mandarin Oriental Spa

The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul yeni evlenecek çiftleri, bu özel ve özgün ritüelleri deneyimlemek için bekliyor.

ETİKETLER: THE SPA AT MANDARİN ORİENTAL BOSPHORUS İSTANBUL , MANDARİN ORİENTAL , SPA , WELLNESS