22 Kasım 2021

Selena Gomez’den Yepyeni Bir Akıl Sağlığı Platformu: Wondermind

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

21-11/19/selenagomez_158411239_3696884690428456_1783459812395353905_n.jpg

@selenagomez

Çağımızın en büyük hastalıklarından biri de depresyon ve göz ardı edilmeden çok daha detaylı bir şekilde ele alınması gerekiyor. Ancak günümüzde bile hala toplum içinde bu gibi durumlar maalesef ki yeteri kadar konuşulamıyor. Bu da anksiyete, stres ve depresyonun ilerlemesine zemin hazırlıyor.

Yakın geçmişte benzer bir psikolojiden geçmiş olan Selena Gomez ise bu konuda özgürce paylaşım yapılmasına yardımcı olmayı amaçlayan yepyeni bir akıl sağlığı platformunun kuruluş aşamasında olduğunu duyurdu. Wondermind isimli mental sağlık şirketi başarılı oyuncu, annesi Mandy Teefey ve The Newsette'in kurucusu Daniella Pierson tarafından hayata geçiriliyor.

2022'nin başlarında aktif hale gelecek olan Wondermind, yararlı bilgilerle dolu günlük haber bülteni, haftalık podcast yayını, zihinsel sağlığı iyileştirmek üzerine tasarlanmış araçlar, uzman tavsiyeleri ve röportajlar sunacak. “İnsanların bir araya gelip zihinsel zindelik yolculuğunda yalnız olmadıklarını anlayabilecekleri platformların olması çok önemli. diyen Selena Gomez, her insanın kendi zihinsel sağlık yolculuğu olduğunu, sorunları görmezden gelmemizin de gerçekliklerini değiştirmeyeceğini vurguluyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Wondermind (@officialwondermind)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: SELENA GOMEZ , WONDERMİND , WELLNESS