20 Haziran 2019

Irina Shayk ve Kızı Lea De Seine'in Uyumlu Stilleri

YAZI: ZEYNEP GÜR

irina shayk

Fotoğraf: SplashNews.com

Bradley Cooper ile 4 yıllık beraberliklerini geçtiğimiz haftalarda sonlandıran Irina Shayk için "ayrılık ona yaradı" tabiri isabet olur. Çünkü o hem kariyerinin doruklarında bir süpermodel, hem de stil sahibi bir anne; üstelik kızı Lea'yla da stilleri aynı frekansta! 

Geçtiğimiz günlerde kızı Lea ile New York caddelerinde radarımıza yakalanan ünlü süpermodel, Burberry trençkotu, siyah mini elbisesi, halka küpeleri ve Chanel yağmur botlarıyla mesafeli ve modern bir görünümün altını çizdi. Kızı Lea ile senkronize yağmur botları ise, Kylie Jenner'ın başını çektiği "anne-kız" stiline yapılan bir gönderme niteliğindeydi. 

irina shayk

Fotoğraf: SplashNews.com 

Bradley Cooper'dan sahip olduğu kızı Lea De Seine ile New York'ta anne-kız kaliteli vakit geçirerek post-ayrılık dönemini minimum sıyrıkla atlatan Irina Shayk, Bradley Cooper'la kıyaslandığında çok daha güçlü ve kendinden emin bir imaj çiziyor şüphesiz. Ayrıca kızıyla aynı frekansta seyreden stiliyle de dikkat çeken ünlü süpermodelin en sadık ekürisinin kızı Lea olduğunu varsayarsak, Irina Shayk'in keyfine diyecek yok doğrusu! 

irina shayk

Fotoğraf: SplashNews.com

O hem başarılı bir süpermodel hem de stil sahibi bir anne... Şu sıralar kızı Lea'yla sık sık şehir turuna çıkan Irina Shayk, geçtiğimiz günlerde Burberry gömlek elbisesiyle yine güçlü bir stil gösterisinde bulundu. Sezonun hit parçası hasır sandaletleriyle rahat tavrından ödün vermeyen ünlü süpermodelin konfor alanında gezinen stilinden ilham alın! 

 

ETİKETLER: IRİNA SHAYK , ÜNLÜ STİLİ , BRADLEY COOPER , SÜPERMODEL