10 Haziran 2019

Irina Shayk ve Bradley Cooper Ayrılığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

YAZI: ZEYNEP GÜR

irina shayk

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bir süredir kulağımıza çalınan "Irina Shayk ve Bradley Cooper çifti ayrıldı" spekülasyonlarının gerçek olduğu ortaya çıktı. Lea De Seine adında 2 yaşında bir kız çocukları olan Shayk ve Cooper çifti, 4 yıllık birlikteliklerini ani bir kararla sonlandırdı. 

Irina Shayk'in geçtiğimiz günlerde Bradley Cooper'ın Los Angeles'taki evinden bavuluyla ayrılırken objektiflere yakalanması da tüm bu söylentilerde bir gerçeklik payının olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Tabii A Star Is Born furyasından sonra akla ilk gelen ilk soru: "Irina Shayk'i bu noktaya getiren Lady Gaga mıydı?"

A Star Is Born filmi süresince Bradley Cooper'ın Lady Gaga'yla sıkça yakıştırılması ve Lady Gaga'nın Irina Shayk'i geçici olarak gölgede bırakması herkesin aklına "Acaba film aşkı gerçek mi oluyor?" sorusunu getirmişti. Fakat akabinde Lady Gaga cephesinden gelen "Biz insanlara görmek istedikleri şeyi verdik" açıklaması aslında her şeyin bir ilişki illüzyonu olduğunun göstergesiydi. Uzun lafın kısası, Shayk ve Cooper çiftinin yaşadıkları sorunların Lady Gaga'yla yakından uzaktan bir ilgisi yoktu. 

irina shayk bradley cooper ayrılık

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ünlü çiftin ilişkilerinin son demlerinde birbirlerinden ayrı vakit geçirdiği ve sadece 2 yaşındaki kızları Lea için bir araya geldikleri söylentiler arasındaydı. Gerek Bradley Cooper'ın yoğun Hollywood temposu gerek ise Irina Shayk'in zamansız moda çekimleri çift arasında kalın duvarlar örmeye çoktan başlamıştı bile. 

"Her güzel şeyin bir sonu vardır" derler fakat Irina Shayk ve Bradley Cooper gibi mükemmele bu denli yakın bir çiftin ayrılık haberini bu kadar kısa bir sürede alacağımızı tahmin etmezdik doğrusu. Shayk ve Cooper ikilisinin ilişkileri her ne kadar sallantıda olsa da, ünlü çiftin küçük kızları Lea için en doğru kararı alacağı şüphesiz. 

ETİKETLER: IRİNA SHAYK , BRADLEY COOPER , ÜNLÜ ÇİFTLER